nowy szpital inwestycje sprzęt co to znaczy

Co to jest Nowy Szpital: inwestycje w sprzęt. Co znaczy: sprzęt Placówki należące do Ekipy Nowy.

Czy przydatne?

Nowy Szpital: inwestycje w sprzęt definicja

Co znaczy:

Sieć placówek kupuje wyposażenieNowy Szpital: inwestycje w sprzęt

Placówki należące do Ekipy Nowy Szpital inwestują w zakupy sprzętu medycznego. Szpitale wzbogaciły się w aparaty diagnostyczne i ambulanse. Planowane są dalsze inwestycje w sprzęt i wyposażenie placówek.
Nowy Szpital w Olkuszu zakupił dwa nowe aparaty USG. Pierwszy trafił do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, drugi aparat USG ze specjalistycznym wyposażeniem dodatkowym (wart w sumie ok. 170 tys. zł) został przekazany do dyspozycji oddziału ginekologiczno-położniczego tej placówki. W najbliższych dniach odział ginekologii wzbogaci się także o histeroskop. To nie jedyne nowe urzadzenia, którymi od niedawna dysponuje ten szpital. Odziały dziecięcy i noworodkowy dostały dwa nowe inkubatory warte blisko 100 tys. zł. Z kolei pracownia endoskopii wzbogaciła się o nowoczesny videogastroskop.

Szpital w Kostrzynie nad Odra roku dostał również nowo zakupioną karetkę specjalistyczną marki VW Crafter przeznaczoną dla Ratownictwa Medycznego Nowego Szpitala. Nowym ambulansem od konca grudnia może się pochwalić także Nowy Szpital w Świebodzinie.

Ekipa Nowy Szpital prowadzi sieć niepublicznych szpitali, raczej powiatowych. Pod marką Nowy Szpital działają szpital w Kostrzynie, NZOZ Nowy Szpital w Nakle i Szubinie, NZOZ Nowy Szpital w Świeciu, NZOZ Nowy Szpital we Wschowie, NZOZ Nowy Szpital im. R. Śmigielskiego w Skwierzynie, NZOZ w Świebodzinie, NZOZ Nowy Szpital w Olkuszu, zespół szpitali w Krośnie i Gubinie, Nowy Szpital w Szprotawie i Nowy Szpital w Wąbrzeźnie.Czym jest Nowy Szpital: inwestycje w znaczenie w Leczenie N .