prywatnych szpitalach polsce co to znaczy

Co to jest O prywatnych szpitalach w Polsce bez mitów. Co znaczy: Polsce bez mitów "Czy.

Czy przydatne?

O prywatnych szpitalach w Polsce bez mitów definicja

Co znaczy:

Organizacja opieki zdrowotnejO prywatnych szpitalach w Polsce bez mitów

"Czy pacjentom w Polsce są potrzebne prywatne szpitale?” Odpowiedzi na to pytanie poszukiwać będą goście konferencji, która odbędzie się w Katowicach w poniedziałek 19 września 2011 roku. Organizatorem spotkania jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych.
wg danych rejestru zakładów opieki zdrowotnej prowadzonego poprzez Ministerstwo Zdrowia, w Polsce funkcjonuje 1069 szpitali niepublicznych i 720 publicznych, nie mniej jednak szpitale prywatne otrzymują tylko 6 procent środków na leczenie z kontraktów zawartych z NFZ.


- Razem z zaproszonymi politykami, urzędnikami Narodowego Funduszu Zdrowia i ekspertami rynku gospodarki zdrowotnej zastanowimy się, jak wprowadzać w życie kilka najistotniejszych dla funkcjonowania rynku zdrowia postulatów - mówi Krzysztof Macha, wiceprezes OSSP.


Uczestnicy konferecni wysłuchaja prelekcji na temat roli szpitali samorządowych w systemie ochrony zdrowia po wejściu w życie ustawy o działalności leczniczej, a również próby odwzorowania mierników jakości w postępowaniu konkursowym z Narodowym Funduszem Zdrowia. Pośród wykładowców najdą się między innymi: Andrzej Sokołowski – Prezes OSSP, Krzysztof Macha – Wiceprezes OSSP, Maciej Hamankiewicz – Prezes Naczelnej Porady Lekarskiej, Maria Janusz – Prezes Zarządu Szpitala Zakonu Bonifratów, Zygmunt Klosa – Dyrektor Śląskiego Oddziału NFZ w Katowicach


narada odbędzie się 19 września 2011 r. w Domu Lekarza przy ul. Grażyńskiego 49a w Katowicach. Start o godzinie 11.00.Czym jest O prywatnych szpitalach w znaczenie w Leczenie O .