odznaczenia prezydenta mielca co to znaczy

Co to jest Odznaczenia Prezydenta RP dla Mielca. Co znaczy: Prezydenta RP dla Mielca w trakcie.

Czy przydatne?

Odznaczenia Prezydenta RP dla Mielca definicja

Co znaczy:

Zbigniew Bober, dyr. pogotowia w MielcuOdznaczenia Prezydenta RP dla Mielca

w trakcie obchodów 120-lecia Krakowskiego Pogotowia, które stało się elementem uroczystości związanych z Ogólnopolskim Dniem Ratownictwa Medycznego, troje pracowników mieleckiego pogotowia otrzymało złote i srebrne odznaczenia Prezydenta RP.
Odznaczenia państwowe przyznaje Prezydent RP po rozpatrzeniu wniosków wojewody, który na Podkarpaciu zawnioskował o wyróżnienie między innymi trójki pracowników pogotowia: Barbary Kopeckiej, dyspozytorki i Mariana Szebli, ratownika medycznego - otrzymali oni złotą odznakę, a również Moniki Kowalik, głównej księgowej, która cieszy się srebrną odznaką.


– To są osoby, które od wielu lat budują to pogotowie, jego markę, status pośród innych jednostek w regionie, od dawna w pracy biorą na siebie wielką odpowiedzialność. Przewarzająca część zawodowego życia spędziły w naszym pogotowiu, a to przecież sporo lat i nikt nigdy nie miał jakichkolwiek uzasadnionych zastrzeżeń co do ich pracy. Tj. na pewno godne dostrzeżenia – mówi Zbigniew Bober, dyrektor pogotowia.


Dyrektor dodaje, iż to jest także wyróżnienie dla całego mieleckiego pogotowia, którego ustawiczny postęp i spore sukcesy zostały w ten sposób dostrzeżone.


– Gdybyśmy nie mogli się pochwalić sporymi osiągnięciami na wielu polach działalności, między innymi w obszarze interwencji ratunkowych, których skuteczność jest doceniana w powiecie, w zmaganiach ratowniczych na zawodach, pozyskiwaniu pieniędzy unijnych na postęp, to w takim dniu nikt nie patrzyłby w naszą stronę. Osób godnych wyróżnienia nie szuka się w poślednich placówkach, lecz to, iż nasza liczy się w Polsce, to zasługa właśnie dobrych pracowników, między innymi tych wieloletnich i faktycznie sprawdzonych – akcentuje dyrektor.


Dla samych odznaczonych krakowska gala to ogromne wyróżnienie i przeżycie. Zgodnie tłumaczą, iż w tym dniu oczy całego środowiska medycznego były zwrócone na Kraków, ponieważ tam świętowała cała „ratownicza Polska”. To właśnie w tak istotnym dla środowiska ratowniczego momencie i w tak uroczystej atmosferze mieleckie pogotowie zaistniało na scenie ogólnopolskiej.R E K L A M A


VIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 2011


24 listopada 2011, Hotel Hilton, Warszawa


W dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymi dyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich


strona konferencji
program
prelegenci i paneliści
zamówienie karty wstępu

Swój udział zgłosiło już powyżej 100 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowia


Dla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.


Zapraszamy do udziału!


Czym jest Odznaczenia Prezydenta RP dla znaczenie w Leczenie O .