oferta firm krajów świata co to znaczy

Co to jest Oferta 250 firm z 20 krajów świata na Salmed. Co znaczy: państw świata na Salmed Targi.

Czy przydatne?

Oferta 250 firm z 20 krajów świata na Salmed definicja

Co znaczy:

Targi międzynarodowe w PoznaniuOferta 250 spółek z 20 państw świata na Salmed

Targi Salmed odbędą się pomiędzy 14-16 marca 2012 roku w Poznaniu. Już teraz wiadomo, iż na uczestnictwo zdecydowało się 250 spółek rynku medycznego z 20 państw świata. Zaprezentują najnowocześniejszą aparaturę i instrumenty medyczne i wyposażenie szpitali i klinik.
Ich oferta obejmie również gabinety medyczne. Zaprezentowany zostanie sprzęt laboratoryjny i rehabilitacyjny, a również usługi dla branży medycznej. Nowe rozwiązania i nowości aparaturowo-sprzętowe zaprezentują między innymi Agfa, Gemed, Alvo, Innow, Miro, Timko.


Agfa przedstawi między innymi najnowszą wersję mechanizmu do pracy nad plikami obrazowymi IMPAX, Gemed - wielofunkcyjny stół operacyjny i mechanizm koncentrycznego mocowania kolumn i lamp operacyjnych, Alvo - stół operacyjny z systemem wymiennych blatów, lampę operacyjną, retraktor jednostatywowy, przeznaczony jest do poszerzania ran operacyjnych celem zapewnienia dobrego dostępu do operowanych narządów, bez angażowania rąk asysty, mobilną śluzę do przenoszenia pacjentów w formie wózka, Miro - kliczny, cyfrowy ultrasonograf Aloka, Timko - resetoskop bipolarny, mammografy uzyskujące obrazy przestrzenne piersi na drodze tomosyntezy cyfrowej, Innow- stół wielofunkcyjni zabiegowo-operacyjny, kozetki i wózek do transportu i kapielowy.


Podobnie jak w latach ubiegłych targowej ekspozycji sprzętu i wyposażenia medycznego towarzyszyć będą wydarzenia o charakterze naukowo-szkoleniowym: specjalistyczne narady, warsztaty, wykłady, liczne spotkania biznesowe i prezentacje dedykowane tematyce kierowania służbą zdrowia, telemedycynie, IT, medycynie ratunkowej, laboratorium, czy pielęgniarstwu.Więcej o targach SALMED - wciśnij


Czym jest Oferta 250 firm z 20 krajów znaczenie w Leczenie O .