medical oferta ucyfrowienia co to znaczy

Co to jest OK Medical: oferta CT i ucyfrowienia za 2,57 mln. Co znaczy: oferta CT i ucyfrowienia za.

Czy przydatne?

OK Medical: oferta CT i ucyfrowienia za 2,57 mln definicja

Co znaczy:

Doposażenie szpitala w sprzęt diagnostycznyOK Medical: oferta CT i ucyfrowienia za 2,57 mln

OK Medical Systems złożył jedyna ofertę na sprzedaż 16-rzędowego tomografu komputerowego wspólnie z ucyfrowieniem aparatu RTG Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Kielcach. Wartość oferty wynosi 2,57 mln zł brutto.
W zakres zamówienia wchodzi również przystosowanie pomieszczeń pod pracownię RTG na potrzeby oddziału neurologii. Tomograf również ma służyć temu oddziałowi, który z racji na własną specyfikę wymaga wykonywania dużej liczby badań diagnostyki obrazowej. Płatność za prace i urządzenie zostanie dokonana w całości bez podziału stawki na spłaty ratalne.


Szpital Wjewódzki w Kielcach po I kwartale 2011 roku wg danych zweryfikowanych zanotował 300 tys. zł utraty netto przy nadwykonaniach o wartości 3,95 mln zł. W szpitalu funkcjonuje 28 oddziałów z izbą przyjęć, pracownia endoskopii, SOR i blok operacyjny. W ramach Szpitala Zespolonego w Kielcach działają również Świętokrzyskie Centrum Diabetologii, Świętokrzyskie Centrum Kardiologii, Wojewódzka Gabinet Spotowo-Lekarska, Wojewódzka Gabinet Przyszpitalna, Wojewódzka Gabinet Skórno-Wenerologiczna i pracownie diagnostyczne i dział diagnostyki obrazowej.


OK Medical Systems dostarcza aparaturę medyczną począwszy od USG, EKG i kardiomonitorów, przez aparaturę do diagnostyki obrazowej, kończąc na systemach sieciowych IT PACS-ach i RISach. Wyposaża oddziały intensywnej opieki medycznej i specjalistyczne oddziały ratunkowe. Spółka posiada 20-letnie doświadczenie w branży medycznej, współpracuje z różnymi autorytetami naukowymi. W swojej ofercie spółka reprezentuje znanych producentów aparatury medycznej takich jak: Hitachi, Konica Minolta, DMS, Technix., Fukuda.


Czym jest OK Medical: oferta CT i znaczenie w Leczenie O .