oleśnica brutto upranie co to znaczy

Co to jest Oleśnica: 2,92 zł brutto za upranie 1 kg. Co znaczy: brutto za upranie 1 kg Szpital.

Czy przydatne?

Oleśnica: 2,92 zł brutto za upranie 1 kg definicja

Co znaczy:

Akademia Medyczna zarabia na usługachOleśnica: 2,92 zł brutto za upranie 1 kg

Szpital powiatowy w Oleśnicy zapłaci 2,92 zł brutto za 1 kg prania bielizny szpitalnej zakładowi pralniczemu Max Akademii Medycznej we Wrocławiu. Umowa na 12 miesięcy ma zostać zawarta 8 sierpnia 2010 roku. Oferta była jedyną złożoną w przetargu.
obiektem zamówienia jest wykonywanie usługi prania bielizny szpitalnej dla Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy w dziedzinie: prania, maglowania, suszenia, krochmalenia bielizny szpitalnej, odzieży medycznej i innego asortymentu, dezynfekcji materaców, pokrowców, poduszek, kołder, koców, zmiękczania koców, sortowania, opakowania czystej bielizny, transportu. Przewidywana roczna liczba bielizny oddawanej do prania wynosi 77 tys. kg. Odbiór i załadunek bielizny dzieje się na wydatek wykonawcy.

Odbiór brudnej bielizny następuje w poniedziałki, środy i piątki z magazynu bielizny szpitala w lokalizacjach w Oleśnicy i Sycowie.Placówka w Oleśnicy prowadzi oddziały pediatryczne, wewnętrzne ( obu lokalizacjach), oddział chirurgiczny, ginekologiczno-położniczy, neonatologiczny i rehabilitacyjny i zakład opiekuńczo-leczniczy na 30 miejsc. Przy szpitalu funkcjonuje sześć poradni specjalistycznych, w tym diabetologiczna, kardiologiczna, chirurgiczna i zakład fizykoterapii. .Obszarem działania ZUPiR "MAX" AM. jest segment rynku sporych odbiorców usług pralniczych, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek służby zdrowia. Od początku działalności zakładu postawiono na technikę komputerową, co pozwoliło na podniesienie kultury pracy załogi i na uniezależnienie istotnych decyzji organizacyjnych i technologicznych od czynnika ludzkiego (na przykład oszczędne komputerowe dozowanie drogich środków piorących pozwalające utrzymać wysoki standard jakości prania, szybkie i bezbłędne działanie programu "Pralnia Max" w sieci komputerowej przy obsłudze kilkuset klientów i tym podobne).


Czym jest Oleśnica: 2,92 zł brutto za znaczenie w Leczenie O .