spółki vector\ olesno co to znaczy

Co to jest Olesno: 897 tys. zł dla spółki Vector. Co znaczy: Vector Szpital powiatowy w Olesnie.

Czy przydatne?

Olesno: 897 tys. zł dla spółki Vector definicja

Co znaczy:

Usługi pralnicze dla szpitalaOlesno: 897 tys. zł dla firmy Vector

Szpital powiatowy w Olesnie zapłaci 896,76 tys. zł za usługi pralnicze firmie Vector z Lubonia. DGP Dozorbud z Legnicy własną ofertę wycenił na 1 mln zł. Umowa ma obowiązywać poprzez 36 miesięcy. Szacunkowa liczba bielizny do uprania wynosi 241 ton.
obiektem zamówienia jest kompleksowa usługa prania wspólnie z czyszczeniem chemicznym i dezynfekcją i suszeniem. Odbiór bielizny będzie następował dwa razy na dzień. Zapakowana czysta bielizna ma być dostarczana raz na dzień.

Szpital powiatowy w Olesnie rocznie hospitalizuje ok. 8 tys. pacjentów, a w poradniach przyszpitalnych udziela powyżej 20 tys. porad. Placówka prowadzi sześć oddziałów, w tym ortopedii, chirurgii ogólnej, wewnętrzny, noworodkowy i położniczy, a również szpitalny oddział ratunkowy. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 29 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – powyżej 20 mln zł na ratownictwo medyczne – 3,5 mln zł, na ambulatoryjna opiekę specjalistyczną – 2,4 mln zł. W ramach leczenia szpitalnego największe umowy obejmują świadczenia z zakresu chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, ortopedii, świadczeń na szpitalnych oddziale ratunkowym i anestezjologie i intensywną terapię.

Ekipa Vector Spółka akcyjna jest właścicielem marki Pralnie Panda, sieci pralni chemicznych własnych i franczyzowych, zlokalizowanych w kilkudziesięciu centrach handlowych na terenie całej Polski. Spółka istnieje na rynku 10 lat. W skład spółki Vector Spółka akcyjna wchodzą także takie marki, jak Tele Pralnia, Firbimatic Polska, DBL Południe – wynajem odzieży roboczej i przemysłowa pralnia wodna Będzin, co czyni ją największą ekipą w branży prania chemicznego i wodnego w Polsce.


Czym jest Olesno: 897 tys. zł dla znaczenie w Leczenie O .