lecznictwa\ olsztyn szpital co to znaczy

Co to jest Olsztyn: Szpital z nowym z-cą ds. lecznictwa. Co znaczy: cą do spraw lecznictwa.

Czy przydatne?

Olsztyn: Szpital z nowym z-cą ds. lecznictwa definicja

Co znaczy:

Konkurs na stanowisko dyrektoraOlsztyn: Szpital z nowym z-cą do spraw lecznictwa

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie będzie miał nowego zastępcę dyrektora ds. lecznictwa. Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił konkurs na to stanowisko. Aktualnie funkcję tą pełni doktor medycyny Barbara Chwała.
Ubiegać o to stanowisko mogą się osoby, które posiadają prawo wykonywanie zawodu lekarza na terenie Polski i mają tytuł specjalisty w określonej dziedzinie medycyny albo specjalizację II stopnia i przynajmniej ośmioletni staż pracy. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Urzędu Marszałkowskiego województwa warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a konkretnie do Departamentu Zdrowia przy ul. Mariańskiej 3 w Olsztynie. Zgłoszenia można przesyłać do końca lipca.


O terminie i miejscu przeprowadzenia konkursu kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Prawdopodobnie nowy zastępca dyrektora do spraw lecznictwa w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie zostanie wyłoniony za ok. 1,5 miesiąca.


Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie od powyżej czterdziestu lat jest placówką medyczną leczącą dzieci w północno-wschodniej Polsce. Szpital oferuje usługi w dziedzinie diagnostyki, leczenia szpitalnego, rehabilitacji leczniczej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Placówka posiada aktualnie 14 oddziałów i powyżej 30 poradni specjalistycznych. Rocznie hospitalizowanych jest tam 20 tys. pacjentów i udzielanych jest 250 tys. porad specjalistycznych i zabiegów rehabilitacyjnych.


Czym jest Olsztyn: Szpital z nowym z-cą znaczenie w Leczenie O .