olympus nowa technologia co to znaczy

Co to jest Olympus: nowa technologia leczenia prostaty. Co znaczy: technologia leczenia prostaty.

Czy przydatne?

Olympus: nowa technologia leczenia prostaty definicja

Co znaczy:

Nowy wytwór spółki dostarczającej sprzętOlympus: nowa technologia leczenia prostaty

Olympus wprowadza nową technologię plazmowej waporyzacji, która znajdzie wykorzystanie w leczeniu prostaty. Vaporyzacja bazuje na odparowaniu tkanki zmienionej chorobowo bez konieczności jej chirurgicznego usunięcia.
wytwór został wprowadzony na rynek amerykański 2 grudnia 2010 roku. Na rynku europejskim, wg informacji Medicalnet, powinien być dostepny wniosną 2011 roku. Użycie technologii do waporyzacji będzie możliwe wraz z platformą Gyrus Acmi SuperPulse. Gyrus Acmi jest firmą Olympusa. W roku obrotowym 2010 przychody firmy Gyrus Acmi zmalały o około 70 mln zł, lecz zysk operacyjny pozostał stabilny.

Po sześciu miesiącach roku obrotowego kończącego się 31 marca 2011 roku skonsolidowane przychody firmy Olympus z segmentu biznesu medycznego wyniosły 175,4 mln jenów, a więc około 487 mln zł. Było to o około 2,3 procent więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku obrotowego. Firma w raporcie informuje, iż przychody ze sprzedaży sprzętu endoskopowego i urządzeń chirurgicznych i terapeutycznych wzrosły. wg prognoz firma w roku obrotowym 2011 ma zanotować powyżej 1 mld zł przychodów.

Olympus ofertuje endoskopy medyczne, medyczne mechanizmy zintegrowane, endoskopy chirurgiczne. firma jest notowana na giełdzie w Tokio. Na koniec marca 2010 roku miała 478 mln jenów zysku netto, a więc ok. 171 mln zł. Olympus powstał w 1919 roku. Opracowuje i produkuje rozwiązania technologiczne w dziedzinie obrazowania. Własne biura prowadzi zarówno w stanach zjednoczonych ameryki, jak i Afryce.

W Polsce zakup sprzętu do vaporyzacji rozważa Centrum Urovita z Chorzowa. wg lekarzy Centrum znajduje on wykorzystanie w leczeniu łagodnych nowotworów prostaty.


Czym jest Olympus: nowa technologia znaczenie w Leczenie O .