opatów dzierżawa szpitala co to znaczy

Co to jest Opatów: Dzierżawa szpitala. Co znaczy: Powiatowe w Opatowie 19 sierpnia 2011 roku.

Czy przydatne?

Opatów: Dzierżawa szpitala definicja

Co znaczy:

Umowa z inwestoremOpatów: Dzierżawa szpitala

Starostwo Powiatowe w Opatowie 19 sierpnia 2011 roku podpisze umowę dzierżawy Szpitala Powiatowego w Opatowie firmie Twoje Zdrowie-Lekarze Eksperci z Katowic. Firma zobowiązała się pośrodku 4 lat dokończyć budowę szpitala.
Na dokończenie inwestycji i sprzęt potrzeba ok. 30 mln złotych. Zakres usług zostanie poszerzony o rehabilitację i chirurgię naczyniową. Świadczenia z obu zakresów udzielane będą zarówno w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, jak i prywatnie. Uruchomiony ma również zostać zakład opiekuńczo-leczniczy i poradnia leczenia uzależnień.


Starostwo przejmie część wynoszącego 8 mln zł długu szpitala. Jak mówi starosta, od razu spłaci ok. miliona złotych zobowiązań.


firma Twoje Zdrowie-Lekarze Eksperci Sp z ograniczoną odpowiedzialnością z Katowic powstała w 2004 roku. Jej pieniądze zakładowy wynosi 50 tys. zł. > firma prowadzi między innymi szpital w Katowicach.


Szpital powiatowy w Opatowie posiada sześć oddziałów. To są: oddział wewnętrzny, anestezjologii i intensywnej terapii, ginekologiczno-położniczy, chirurgiczny, noworodkowy i dziecięcy. Przy szpitalu funkcjonuje dziewiętnaście poradni specjalistycznych, w tym m. in. kardiologiczna i kardiologii dziecięcej, gruźlicy i chorób płuc, dermatologiczna, chirurgii onkologicznej.


Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi 15 mln zł, w tym na leczenie szpitalne przewidziano 12,75 mln zł. Umowy o największej wartości obejmują świadczenia z zakresu leczenia chorób wewnętrznych – 3,68 mln zł, chirurgii ogólnej – 3,18 mln zł, ginekologii i położnictwa – około 3 mln zł. Działalność szpitala ma zostać przejęta od 1 października 2011 roku.


Czym jest Opatów: Dzierżawa szpitala znaczenie w Leczenie O .