opatów kolejny przetarg co to znaczy

Co to jest Opatów: kolejny przetarg na dzierżawę szpitala. Co znaczy: przetarg na dzierżawę.

Czy przydatne?

Opatów: kolejny przetarg na dzierżawę szpitala definicja

Co znaczy:

Odrzucone oferty firm Arion Med i Krio-MedOpatów: następny przetarg na dzierżawę szpitala

firmy: Arion Med z Lublina i Krio-Med z Kielc złożyły oferty na dzierżawę szpitala powiatowego w Opatowie. Starostwo je odrzuciło, gdyż dopatrzyło się braków w dokumentacji. Pow. ogłasza dzisiaj drugi przetarg, gdzie obniża stawkę czynszu.
Dzierżawca będzie zobowiązany do przeprowadzenia koniecznych inwestycji w placówce. Aktualnie szpital działa w starym budynku i częściowo w nowo wybudowanym, gdzie wykończone jest tylko jedno piętro i parter. Pozostałe trzy piętra wymagają wykończenia i wyposażenia. Inwestycje muszą zostać dokończone pośrodku 7 lat, a w dziedzinie dostosowania do wymagań sanitarnych pośrodku 5 lat.Szpital powiatowy w Opatowie prowadzi sześć oddziałów. To są oddział wewnętrzny, anestezjologii i intensywnej terapii, ginekologiczno-położniczy, chirurgiczny, noworodkowy i dziecięcy. Przy szpitalu funkcjonuje dziewiętnaście poradni specjalistycznych, w tym m. in. kardiologiczna i kardiologii dziecięcej, gruźlicy i chorób płuc, dermatologiczna, chirurgii onkologicznej.


Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi 15 mln zł, w tym na leczenie szpitalne jest przewidziane – 12,75 mln zł. Umowy o największej wartości obejmują świadczenia z zakresu leczenia chorób wewnętrznych – 3,68 mln zł, chirurgii ogólnej – 3,18 mln zł, ginekologii i położnictwa – około 3 mln zł. Szpital jest zadłużony na kilka mln złotych. Długi ma jednak przejąć pow..Firma Arion Med powstała w październiku 2010 roku. Jej pieniądze zakładowy wynosi 5 tys zł. Wspólnikami są Rafał Radwański, Piotr Paweł Ruciński i Karol Stpiczyński. Prezesem zarządu jest Karol Stpiczyński. Karol Stpiczyński jest również prezesem założonej najpierw 2010 roku >firmy Arion Szpitale, która przejęła prowadzenie szpitala powiatowego w Biłgoraju z kontraktem ok. 28 mln zł.firma Krio-Med powstała w czerwcu 2010 roku. pieniądze zakładowy wynosi 128 tys zł. Wspólnikami są Michał Chrobot z udziałami o wartości 38,4 tys zł i Michał Łukasz Janaszek z udziałami o wartości 89,6 tys zł, który jest również prezesem zarządu. >
firma prowadzi NZOZ Krio-Med Centrum Rehabilitacji w Kielcach. W 2011 roku NZOZ dysponuje kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia w wysokości 349 tys zł, z tego 258 tys. zł jest przeznaczone na finansowanie rehabilitacji leczniczej, pozostała stawka dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i świadczeń pielęgniarskich w opiece długoterminowej.


Czym jest Opatów: kolejny przetarg na znaczenie w Leczenie O .