termomodernizację\ opole co to znaczy

Co to jest Opole: 970 tys. zł na termomodernizację. Co znaczy: termomodernizację 116 Szpital.

Czy przydatne?

Opole: 970 tys. zł na termomodernizację definicja

Co znaczy:

Inwestycja w ocieplenie budynkuOpole: 970 tys. zł na termomodernizację

116 Szpital Wojskowy w Opolu przeprowadzi termomodernizację wartą 970 tys. zł. Wykonawcą projektu jest spółka Heberger z Krapkowic. Inwestycja ma zakończyć się do 15 grudnia 2010 roku. Placówka finansuje ją z własnych środków.
Placówka dostała w sumie 7 ofert na wykonanie inwestycji, najdroższą o wartości 1,5 mln zł. Prace będą obejmować ocieplenie stropodachu, wykonanie izolacji, wymianę okien i przystosowanie budynku szpitala i przychodni do potrzeb osób niepełnosprawnych.Średnio po przeprowadzeniu ocieplenia budynku wydatki energii elektrycznej obniżają się o kilkadziesiąt proc..

Szpital prowadzi pięć oddziałów, w tym chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, laryngologii, zaburzeń nerwicowych, psychogeriatryczny, a również zakład opiekuńczo-leczniczy i zakład rehabilitacji leczniczej. Szpital dysponuje laboratorium medycznym, pracowniami RTG i USG i pracownią endoskopową. Przy placówce funkcjonuje jedenaście poradni specjalistycznych, w tym między innymi otolaryngologiczna, ginekologiczna, neurologiczna, kardiologiczna, endokrynologiczna. Kontrakt szpitala z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2010 rok wynosi 7,4 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – 4,12 mln zł. Placówka posiada również umowy na świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze w wysokości 1,19 mln zł, opiekę psychiatryczną w wysokości 893 tys. zł, rehabilitację leczniczą – 66 tys. zł. Kontrakt na ambulatoryjną opiekę specjalistyczna wynosi nieci powyżej mln złotych.

Heberger jest generalnym wykonawcą budowlanym o zasięgu ogólnopolskim. Firma realizowała projekty między innymi dla Fiat Auto Poland, czy Zott.


Czym jest Opole: 970 tys. zł na znaczenie w Leczenie O .