opolskie 2011 nowy szpital co to znaczy

Co to jest Opolskie: 5 mln zł w 2011 na nowy szpital. Co znaczy: szpital Inwestycja w nowy budynek.

Czy przydatne?

Opolskie: 5 mln zł w 2011 na nowy szpital definicja

Co znaczy:

Inwestycja w nowy budynekOpolskie: 5 mln zł w 2011 na nowy szpital

Inwestycja w nowy budynek szpitala dla Centrum Terapii Nerwic w Mosznej powinna rozpocząć się jeszcze w 2011 roku. Po 15 maja 2011 roku mają być ogłaszane przetargi na budowę nowej placówki. Z samorządu na rok 2011 jest zapewnione na prace 5 mln zł.


Projekt aktualnie przechodzi ostatnie modyfikacje. Inwestycja w całości ma być finansowany ze środków samorządu województwa opolskiego. W rezultacie prac ma powstać nowy pawilon szpitalny na 3,5 tys. m kw i 130 łóżek. Czas realizacji inwestycji został określony na 3 lata. Nowy pawilon szpitala powstaje przez wzgląd na projektem rewitalizacji zamku, gdzie aktualnie placówka funkcjonuje. Na ten cel są zabezpieczone środki unijne w wysokości 17 mln zł. .

Centrum Terapii Nerwic w Mosznej jest jednym z kilku działających w Polsce całodobowych ośrodków - oddziałów leczenia nerwic i innych zaburzeń niepsychotycznych, gdzie dominującą procedurą leczniczą jest psychoterapia. Dysponuje także bazą fizykoterapeutyczną i rehabilitacyjną. Przyjmuje pacjentów z całego państwie, a również z zagranicy.

CTN Moszna - Zamek realizuje programy profilaktyki czynnej i leczenia zaburzeń zdrowotnych pozostających przez wzgląd na realizowanymi funkcjami zawodowymi, skierowane do klientów instytucjonalnych. Zakład realizuje od powyżej 30 lat zróżnicowane sposoby leczenia zaburzeń emocjonalnych. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi 4 mln zł i obejmuje rehabilitację psychiatryczną i leczenie zaburzeń nerwicowych.

Czym jest Opolskie: 5 mln zł w 2011 na znaczenie w Leczenie O .