opolskie plany zakupu usług co to znaczy

Co to jest Opolskie: Plany zakupu usług SOR i izby przyjęć. Co znaczy: Plany zakupu usług SOR i.

Czy przydatne?

Opolskie: Plany zakupu usług SOR i izby przyjęć definicja

Co znaczy:

Finansowanie świadczeń medycznych w 2012 rokuOpolskie: Plany zakupu usług SOR i izby przyjęć

Opolski oddział wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przygotowuje plan zakupu usług na rok 2012 w dziedzinie świadczeń w szpitalnym Oddziale Ratunkowym i izbie przyjęć. Przez wzgląd na tym oddział prosi aktualnych świadczeniodawców o aktualizację danych.
- Konkurs ofert na te świadczenia odbył się w 2010 roku, wówczas podpisano umowy na trzy lata. W tym roku odbędą się negocjacje w celu określenia poziomu finansowania na rok 2012 – bez ogłoszenia postępowania konkursowego – wyjaśnia Beata Cyganiuk, rzecznik prasowy opolskiego oddziału NFZ. Placówka ma na to czas do 30 listopada (wedle rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 6 maja 2008 r. w kwestii ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej).


aktualnie oddział jest w czasie przygotowania planu zakupu tych świadczeń. Przez wzgląd na tym prosi aktualnych świadczeniodawców o aktualizację danych dotyczących wykonywania usług w dziedzinie SOR i izby przyjęć dotyczących warunków technicznych, organizacyjnych i kadrowych. Dopiero po uzyskaniu tych informacji będzie mógł przystąpić do negocjacji.


>>aktualnie świadczenia w szpitalnym oddziale ratunkowym na terenie woj. opolskiego realizuje sześć podmiotów: SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu, ZOZ w Nysie, ZOZ w Olesnie, Szpital Wojewódzki w Opolu, Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu i szpital Powiatowy w Strzelcach Opolskich. Wykonały one usługi na kwotę powyżej 16,2 mln zł.


Świadczenia w dziedzinie izby przyjęć realizuje 13 podmiotów: Brzeskie Centrum Medyczne, ZOZ w Głubczycach, ZOZ w Głuchołazach, Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologiczno-Reumatologicznych, 116 Szpital Wojskowy w Opolu, ZOZ nad Matką i Dzieckiem, ZOZ MSWiA w Opolu, Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny im. Św. Jadwigi, EMC Instytut Medyczny Firma Akcyjna Szpital Świętego Rocha w Ozimku, Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka akcyjna NZOZ Szpitala Powiatowego w Kluczborku, Prudnickie Centrum Medyczne Firma Akcyjna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Prudniku, Krapkowickie Centrum Zdrowia i Namysłowskie Centrum Zdrowia. Wykonały one usługi na kwotę prawie 9 mln zł.


Czym jest Opolskie: Plany zakupu usług znaczenie w Leczenie O .