opolskie powstanie nowy co to znaczy

Co to jest Opolskie: powstanie nowy szpital za 20 mln zł. Co znaczy: szpital za 20 mln zł Samorząd.

Czy przydatne?

Opolskie: powstanie nowy szpital za 20 mln zł definicja

Co znaczy:

Samorząd sfinanuje inwestycjęOpolskie: stworzenie nowy szpital za 20 mln zł

Samorząd województwa opolskiego planuje w 2011 roku rozpocząć budowę nowego budynku szpitala dla Centrum Terapii Nerwic w Mosznej. Wydatek szacowany jest na 20 mln zł i w całości zostanie sfinansowany poprzez samorząd.
stworzenie nowy ośrodek leczenia nerwic na 100 miescAutor: Shutterstock- Aktualnie działalność medyczna placówki mieści się w zamku, a my chcemy, tak aby to miejsce było bardziej powiązane z turystyką – mówi Stanisław Łągiewka, dyrektor departamentu zdrowia urzędu marszałkowskiego w Opolu. – Aktualnie trwają prace powiązane z projektowaniem szpitala i uzyskiwaniem pozwolenia na budowę.

Budowa nowego obiektu szpitalnego powinna zakończyć się do końca pierwszego kwartału 20112 roku, ponieważ wtedy samorząd będzie mógł zastosować środki unijne 17 mln zł na rewitalizację zamku. Nowy szpital ma mieć ok. 100 miejsc.

Centrum Terapii Nerwic w Mosznej jest jednym z kilku działających w Polsce całodobowych ośrodków - oddziałów leczenia nerwic i innych zaburzeń niepsychotycznych, gdzie dominującą procedurą leczniczą jest psychoterapia.

Dysponuje także bazą fizykoterapeutyczną i rehabilitacyjną. Przyjmuje pacjentów z całego państwie, a również z zagranicy.

CTN Moszna - Zamek realizuje programy profilaktyki czynnej i leczenia zaburzeń zdrowotnych pozostających przez wzgląd na realizowanymi funkcjami zawodowymi, skierowane do klientów instytucjonalnych. Zakład realizuje od powyżej 30 lat zróżnicowane sposoby leczenia zaburzeń emocjonalnych. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok wynosi 4 mln zł.


Czym jest Opolskie: powstanie nowy znaczenie w Leczenie O .