optima medycyna nowa poradnia co to znaczy

Co to jest Optima Medycyna: nowa poradnia w Opolu. Co znaczy: poradnia w Opolu Firma Optima.

Czy przydatne?

Optima Medycyna: nowa poradnia w Opolu definicja

Co znaczy:

postęp działalności firmy medycznejOptima Medycyna: nowa poradnia w Opolu

Firma Optima Medycyna SA, prowadząca ambulatoryjne placówki medyczne, otworzyła nową poradnię w Opolu. Placówka oferuje specjalistyczne usługi ambulatoryjne. Część usług jest finansowana z NFZ, część to usługi komercyjne.


Placówka powstała w sierpniu 2010 roku, w pomieszczeniach dzierżawionych znajdujących się w budynku należacym do spółdzielni mieszkaniowej przy ulicy Dambonia 171. Część poradni rozpoczęła działalnośc w ubiegłym roku, część została otwarta dopiero w marcu 2011. Aktualnie funkcjonuje tutaj 14 poradni specjalistycznych. Placówka oferuje również fundamentalną opiekę zdrowotną.

Optima Medycyna Spółka akcyjna prowadzi również dwie placówki w Prudniku – przy ulicy Nyskiej i przy ulicy Ogrodowej, które obejmują opieką POZ ok. 18 tys. pacjentów. Od lutego 2011 Optima Medycyna Spółka akcyjna świadczy również nocną i świąteczną pomoc lekarską dla 350 tys. pacjentów z powiatów – nyskiego, prudnickiego i dla Opola Miasta Kontrakt firmy z NFZ na usługi medyczne na rok 2011 ma wartość 1 147 387,70 i dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, stomatologii, świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych i profilaktycznych programów zdrowotnych.

Optima Medycyna Spółka akcyjna od kilku lat jest również 33-procentowym udziałowcem firmy samorządowej Prudnickie Centurm Medyczne Spółka akcyjna , prowadzącej szpital w Prudniku. Plany firmy Optima Medycyna dotyczą konsolidacji placówek medycznych, a również utworzenia sieci podmiotów współpracujących w ramac tak zwany Klastra medycznego, tworzonego razem z PCM.

Firma Medycyna Optima Spółka akcyjna , działa od 1999 roku, od 2007 jako
firma akcyjna. Prezesem zarządu jest Adam Szlęzak.
Czym jest Optima Medycyna: nowa znaczenie w Leczenie O .