optotech medical przychodów co to znaczy

Co to jest Optotech Medical: 13 mln zł przychodów w 2010. Co znaczy: przychodów w 2010 Dystrybutor.

Czy przydatne?

Optotech Medical: 13 mln zł przychodów w 2010 definicja

Co znaczy:

postęp działalności firmyOptotech Medical: 13 mln zł przychodów w 2010

Dystrybutor sprzętu okulistycznego Optotech Medical ocenia, iż przychody firmy w 2010 roku wyniosły około 13 mln zł wobec 8,7 mln zł w roku 2009. Firma ma ofercie produkty takich spółek jak Unicos, Baush&Lomb i Lumeni.
- Stało się to dlatego, iż jesteśmy w dystrybutorem znanych i uznanych marek, a więc możemy oferować klientom sprzęt najwyższej jakości, lecz i także naszej dbałości o poziom obsługi przed i posprzedażowej. Nasi inżynierowie szkolą się na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawiać nie wszystkie urządzenia na miejscu, bez konieczności wysyłania ich do producenta, co znacząco skraca czas naprawy - mówi Andrzej Śmigacz, współwłaściciel firmy.

Optotech powstał w 1999 roku. Działalność zaczął od serwisu sprzętu medycznego. Był także subdystrybutorem spółek bezpośrednio importujących sprzęt okulistyczny taki jak: autorefraktometry, lampy szczelinowe, rzutniki optotypów, tonometry bezkontaktowe, etc. Firma oferuje również urządzenie do usuwania zaćmy i soczewki wewnątrzgałkowe.

W planach firmy na rok 2011 jest rozpoczęcie sprzedaży urządzeń do diagnostyki ogólnej, takich jak aparaty EKG, kardiomonitory, doplery, lecz i także urządzeń do intensywnej opieki medycznej. W przyszłości firma zamierza wejść na rynek sprzętu do diagnostyki obrazowej, a więc aparatów RTG, mammografów, czy tomografów komputerowych, a jeszcze dalsze plany obejmują sprzedaż rezonansów magnetycznych.


Czym jest Optotech Medical: 13 mln zł znaczenie w Leczenie O .