optotech wyposaży centrum co to znaczy

Co to jest OPTOtech wyposaży centrum okulistyki. Co znaczy: centrum okulistyki W Lublinie.

Czy przydatne?

OPTOtech wyposaży centrum okulistyki definicja

Co znaczy:

Inwestycja w nową placówkę medycznąOPTOtech wyposaży centrum okulistyki

W Lublinie stworzenie Gabinet Profilaktyki i Leczenia Jaskry i Chorób Siatkówki. Wydatek inwestycji wyniesie 1 864 704,20 zł. Inwestycja będzie dofinansowana ze środków unijnych. Dostawcą sprzętu będzie spółka OPTOtech Medical.
OPTOtech Medical dostarczy między innymi lasery okulistyczne, funduskamerę, wysokiej klasy perymetry komputerowe wspólnie z innymi urządzeniami do diagnostyki, i w dziedzinie chirurgii zaćmy i witrektomii tylnej najnowszy aparat Bausch+Lomb Stellaris PC (Procedural Combined). Stellaris PC jest odpowiedzią na zapotrzebowanie chirurgów witreoretinalnych na urządzenia umożliwiające łączone operacje chirurgii zaćmy i witrektomii tylnej przy znacznej optymalizacji wydatków wykonania procedury. Dodatkowo w ramach wyposażenia sali operacyjnej dostarczone zostaną stoły operacyjne i mikroskop operacyjny.

To jest inwestycja przedsiębiorstwa GABI BIS Iwona Szymaniak-Rokita, Sławomir Rokita s.c.

- W ramach przedsięwzięcia planujemy także wdrożenie innowacyjnych technologii w korekcji prezbiopii (starczowzroczności)” - mówi Sławomir Rokita.

spółka OPTOtech Medical jest od 2007 roku przedstawicielem na Polskę spółki Bausch+Lomb w dziedzinie mikrochirurgii oka, od 2009 reprezentuje firmę Lumenis w dziedzinie laserów okulistycznych i firmę OIS produkuącą ultralekkie funduskameru i od 2010 firmę Reichert w dziedzinie diagnostyki okulistycznej. Pozyskanie tych przedstawicielstw pozwala spółce OPTOtech Medical oferować kompleksowe wyposażenie oddziałów i poradni okulistycznych. Siedziba spółki znajduje się w Wieliczce przy ulicy Osiedlowej. Założycielami spółki są: Andrzej Śmigacz iTomasz Chabik (www.optotech.pl).


Czym jest OPTOtech wyposaży centrum znaczenie w Leczenie O .