ortovita nowa placówka co to znaczy

Co to jest Ortovita: nowa placówka w Rzeszowie. Co znaczy: w Rzeszowie firma Ortovita z Rzeszowa.

Czy przydatne?

Ortovita: nowa placówka w Rzeszowie definicja

Co znaczy:

postęp działalności firmy medycznejOrtovita: nowa placówka w Rzeszowie

firma Ortovita z Rzeszowa zainwestowała w nowy sziptal. Placówka mieści się w Rzeszowie przy ul. Jana Pawła II. Szpital wykonuje 30 rodzajów operacji ortopedycznych i dysponuje 11 łóżkami. Świadczy usługi z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu i artroskopii.
Dotychczas >firma wynajmowała pomieszczenia w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie. Nowa siedziba placówki została wybudowana samodzielnie poprzez spółkę prowadzącą szpital. Dysponuje jedną salą operacyjną. Placówkę wspólnie z salą wyposażyła >firma Famed Żywiec.

- Powyżej 800 tys. zł otrzymaliśmy na zakupy sprzętowe ze środków unijnych – mówi dr Artur Harmata, chirurg, udziałowiec firmy. - W 2010 roku wykonaliśmy ok. 130 zabiegów zarówno w Przeworsku jak i Rzeszowie. Wszystkie finansowane były poprzez NFZ. Jednak rozmiar kontraktu nie zaspokaja potrzeb, dlatego rozważymy sposobność poszerzenia finansowania o innych płatników.

Dzięki inwestycji w nową placówkę Ortovita planuje rozszerzenie zakresu oferowanych usług. Prócz placówki w Rzeszowie prowadzi również szpital w Przeworsku, przy ulicy Kilińskiego 2.

>firma świadczy usługi na podstawie kontraktu z NFZ i odpłatnie. Kontrakt placówki z NFZ na 2011 rok wynosi blisko 300 tys. zł. W 2010 kontrakt miał taką samą wartość. Ortovita Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 2005 roku. Pieniądze, jaki został do niej wniesiony, to 50 tys. zł. W 2008 roku miała stratę 24,5 tys. zł przy sprzedaży w wysokości 950 zł. 34 procent udziałów w firmie ma Piotr Compała, 33 procent – Artur Józef Harmata, 33 procent – Kazimierz Kowalski.


Czym jest Ortovita: nowa placówka w znaczenie w Leczenie O .