osteomed promocyjne badania co to znaczy

Co to jest Osteomed: promocyjne badania densytometryczne. Co znaczy: badania densytometryczne przez.

Czy przydatne?

Osteomed: promocyjne badania densytometryczne definicja

Co znaczy:

Kampania profilaktyczna w placówceOsteomed: promocyjne badania densytometryczne

przez wzgląd na przypadającym na 20 października Światowym Dniem Osteoporozy Centrum Medyczne Osteomed z Warszawy organizowało akcję prozdrowotną pod hasłem "stop osteoporozie". W ramach akcji oferowane są badania po promocyjnej cenie.
W ramach akcji Centrum Medyczne Osteomed oferuje osobą ponad 55 roku życia spore badanie gestości kości w promocyjnej cenie 30 zł. Po wykonaniu badania osoby których wyniki mogą wskazywać na osteoporozę mają mozliwość zapisu na specjalistyczne konsultacje lekarskie do najlepszych ekspertów.

- Celem kampani jest powiększenie świadomości socjalnej na temat osteoporozy, powiększenie dostepu pacjentów z podwyższonej ekipy ryzyka zachorowania na osteoporozę do profesjonalnych badań gęstości kości i konsultacji specjalistycznych- mówi Piotr Sawicki, dyrektor Centrum Osteomed.

Specjalnie na potrzeby kampani powstała witryna internetowa www.stoposteoporozie.pl gdzie można znaleźć informację na temat profilaktyki, leczenia, diagnostyki osteoporozy i promocyjnych badań densytometrycznych. Ponadto kampania została szeroko nagłośniona w mediach: artykuły i ogłoszenia w gazetach lokalnych, kampania internretowa oparta raczej na billboardach zamieszczonych na stronach internetowych i linkach sponsorowanych.

Centrum Medyczne Osteomed NZOZ jest prywatną lecznicą i ośrodkiem badań klinicznych. Powstało w 1994 roku i jest pierwszym i najdłużej działającym ośrodkiem badań klinicznych w Polsce. Centrum jest również wyspecjalizowanym ośrodkiem w leczeniu osteoporozy, schorzeń reumatologicznych i endokrynologicznych.


Czym jest Osteomed: promocyjne badania znaczenie w Leczenie O .