osteomed rozszerza zakres co to znaczy

Co to jest Osteomed rozszerza zakres usług. Co znaczy: usług Centrum Medyczne Osteomed z Warszawy.

Czy przydatne?

Osteomed rozszerza zakres usług definicja

Co znaczy:

Nowe badania w ofercie placówkiOsteomed rozszerza zakres usług

Centrum Medyczne Osteomed z Warszawy rozszerzyło zakres oferowanych usług o badanie spirometryczne. Wydatek badania wynosi 30 zł. Badanie jest realizowane w placówce Osteomedu przy alei Krakowskiej, w dzielnicy Okęcie.
Badania realizowane jet dzięki profesjonalnego aparatu spółki CareFusion-Jaeger - MasterScope. Bazuje na pomiarze objętości powietrza przesuwającego się z albo do układu oddechowego w trakcie oddychania. Badanie służy ocenie wydolności oddechowej i ma określić pojemność zawartych w płucach gazów i dać informację o sprawności wentylacyjnej układu oddechowego. Ma ono również za zadanie ustalenie szybkości i objętości zamiany gazowej w płucach.

Połączenie badania z próbą wysiłkową pozwala ocenić wydolność zarówno oddechową, jak i krążeniową. Badanie to wykonuje się u ludzi ze schorzeniami oddechowo-krążeniowymi, lecz także celem dokonania ekspertyzy w zawodowych chorobach płuc. Wykonanie próby u ludzi zdrowych może być użyteczne w ocenie ich przydatności do pracy w ustalonych zawodach, albo uprawiania sportów.

Wskazania do wykonania badania to dolegliwości układu oddechowego., operacje na miąższu płucnym i monitorowanie leczenia chorób płuc.

Centrum Medyczne Osteomed NZOZ jest prywatną lecznicą i ośrodkiem badań klinicznych. Powstało w 1994 roku i jest pierwszym i najdłużej działającym ośrodkiem badań klinicznych w Polsce. Centrum jest również wyspecjalizowanym ośrodkiem w leczeniu osteoporozy, schorzeń reumatologicznych i endokrynologicznych. Prowadzi dwie placówki w Warszawie, prócz tej w dzielnicy Okęcie, to jest również placówka na Ochocie, przy ulicy Białobrzeskiej 40A.


Czym jest Osteomed rozszerza zakres znaczenie w Leczenie O .