osteon kontrakt co to znaczy

Co to jest Osteon: kontrakt z NFZ na 2 mln zł. Co znaczy: kontrakt z NFZ na 2 mln zł >firma Osteon.

Czy przydatne?

Osteon: kontrakt z NFZ na 2 mln zł definicja

Co znaczy:

firma medyczna oferuje usługi finansowane z NFZOsteon: kontrakt z NFZ na 2 mln zł

>firma Osteon zarejestrowana w Chotomowie, a prowadząca szpital chirurgii jednego dnia w Legionowie podpisała kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia o wartości 3,15 mln zł na zabiegi z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
>>firma Osteon rozpoczęła działalność we wrześniu 2010 roku. Pieniądze wniesiony to 1,17 mln zł. 100 procent udziałów posiada Jerzy Jasielski. Z informacji na witrynie internetowej Kliniki Ortopedycznej Osteon w Legionowie wynika, ze właściciel prof. Jerzy Jasielski założył ją w kwietniu 1955 roku. Realizowane w niej były operacje między innymi wydłużania kończyn, wad wrodzonych kończyn, prowadzono leczenie dyskopatii. Aktualnie oferta komercyjna obejmuje rekonstrukcję wiązadła krzyżowego przedniego z zastosowaniem ścięgien mST i G za 9 tys. zł, rekonstrukcję wiązadła krzyżowego przedniego z zastosowaniem przeszczepu allogenicznego za 12,5 tys. zł, artroskopię stawu kolanowego za 3,7 tys. zł, przeszczepy chrzęstno-kostne za 6 tys. zł i korekcje koślawości palucha z zastosowaniem implantów za 3,7 tys. zł.

Placówka oferuje również endoprotezoplastykę stawu kolanowego i biodrowego, leczenie schorzeń ortopedycznych u dzieci i młodzieży, leczenie wad postawy, wad rozwojowych narządu ruchu. Oferta obejmuje również leczenie trudnych przypadków: na przykład powikłań zrostu kostnego z zastosowaniem techniki Ilizarowa, czynników zrostu, uzupełnianie ubytków kostnych, leczenie entezopatii z użyciem komórek macierzystych, leczenie zaburzeń osi kończyny ( wrodzone i nabyte deformacje koślawe i szpotawe, zachowawcze i operacyjne leczenie urazów i stanów pourazowych narządu ruchu u dzieci i dorosłych. Osteon prowadzi także diagnostykę w dziedzinie USG stawów i mięśni. W placówce pracuje czterech lekarzy, w tym również syn założyciela - Jerzy Jasielski. Placówka mieści się przy ulicy Wilanowskiej 1 (www.osteon-ortopedia.pl).


Czym jest Osteon: kontrakt z NFZ na 2 znaczenie w Leczenie O .