ostróda sprzedał sprzęt co to znaczy

Co to jest Ostróda: Yal sprzedał sprzęt za 230 tys. zł. Co znaczy: sprzęt za 230 tys. zł spółka Yal.

Czy przydatne?

Ostróda: Yal sprzedał sprzęt za 230 tys. zł definicja

Co znaczy:

Doposażenie oddziału wewnętrznegoOstróda: Yal sprzedał sprzęt za 230 tys. zł

spółka Yal dostarczyła echokardiograf szpitalowi Centrum Zdrowia Medica w Ostródzie za 230 tys. zł. Była to jedyna oferta, jaką dostała placówka. Gwarancja na aparat wynosi 24 miesiące. Jego producentem jest GE Healthcare.
Echokardiograf będzie służył pacjentom oddziału wewnętrznego o profilu kardiologicznym i nefrologicznym. 85 proc. wydatków aparatu a więc 195,5 tys. zł to dofinansowanie pochodzące od Ministra Zdrowia, reszta stawki – 34,5 tys. zł to wkład szpitalny.

Echokardiografia jest jedną z metod obrazowego badania serca i naczyń krwionośnych uwzględniająca użycie ultradźwięków. Umożliwia ocenę pomiędzy innymi: struktur anatomicznych serca, ruchu mięśnia sercowego i zastawek wewnątrzsercowych, przepływu krwi wewnątrz serca, sporych naczyń krwionośnych (jest to: aorta, tętnica, i tym podobne).

>>spółka Yal s. p. z. o. o istnieje od 1991 roku. Zajmuje się dystrybucją aparatury medycznej. Od 1997 roku
>>>spółka Yal jest autoryzowanym dystrybutorem spółki General Electric Healthcare. Siedzibą spółki są Pionki.

Szpital w Ostródzie leczy rocznie około 10-12 tys. osób. Prowadzi dwanaście oddziałów, w tym chirurgiczny, urazowo-ortopedyczny, pediatryczny, kardiologiczny i wewnętrzny, neonatologiczny, otolaryngologiczny. Przy placówce funkcjonują również poradnie specjalistyczne; chirurgiczna, ortopedyczna, nefrologiczna, ginekologiczna. Kontrakt szpitala z NFZ na 2010 rok wynosi 21,2 mln zł, na leczenie ambulatoryjne – 1,7 mln zł. Organem założycielskim firmy Powiatowy Zespół Opieki Zdrowotnej w Ostródzie S.A, który prowadzi NZOZ, jest pow. ostródzki.


Czym jest Ostróda: Yal sprzedał sprzęt znaczenie w Leczenie O .