oświęcim krakpol umową co to znaczy

Co to jest Oświęcim: Krakpol z umową 549 tys. zł. Co znaczy: tys. zł Krakpol będzie świadczył.

Czy przydatne?

Oświęcim: Krakpol z umową 549 tys. zł definicja

Co znaczy:

Usługi pralnicze dla szpitalaOświęcim: Krakpol z umową 549 tys. zł

Krakpol będzie świadczył usługi pralnicze dla szpitala powiatowego w Oświęcimiu za 3,27 zł za 1 kg bielizny, a więc w sumie za 549,36 tys. zł brutto. Była to jedyna oferta w przetargu. Miesięcznie firma upierze około 14 ton bielizny.
Czas trwania umowy został określony na 12 miesięczy: od 19 września 2010 roku do 18 września 2011 roku. Wykonawca przekaże na czas trwania umowy 5 szt. wózków o ładowności 80-120 kg zaopatrzonych w kółka o średnicy min. 12 cm do transportu brudnego i czystego prania z punktu zdawczo—odbiorczego do komórek organizacyjnych – bez dodatkowego wynagrodzenia.

Szpital w Oświęcimiu prowadzi piętnaście oddziałów, w tym szpitalny oddział ratunkowy, trzy oddziały wewnętrzne, oddział urazowo-ortopedyczny, chirurgii ogólnej, dziecięcy, noworodkowy, neurologiczny, gruźlicy i chorób płuc z pododdziałem chemioterapii. Szpital prowadzi około 500 łóżek. Przy placówce funkcjonują poradnie specjalistyczne, w tym między innymi chorób zakaźnych, odwykowa, onkologiczna, chorób płuc dla dzieci i dla dorosłych, neurologiczna dla dzieci, diabetologiczna, urologiczna. Kontrakt placówki z NFZ na 2010 rok wynosi powyżej 57 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – powyżej 43 mln zł.

Spółka Krakpol powstała w 1997 r w odpowiedzi na zapotrzebowanie wynikające z nasilającej się tendencji do likwidacji wewnętrznych pralni szpitalnych i hotelowych w celu obniżenia wydatków własnych. firma posiada dwa zakłady pralnicze w Niepołomicach i Krakowie zaopatrzone w sterowane komputerowo proekologiczne urządzenia gwarantujące wysoką jakość usług i pełną dezynfekcję termiczną i chemiczną pranej bielizny. Pralnie posiadają wszystkie wymagane Certyfikaty Inspekcji Sanitarnej w dziedzinie bariery higienicznej i technologii a służące środki piorąco-dezynfekujące posiadają atesty PZH na dezynfekcję B,F,V i Tbc w procesie prania. Pralnia w Krakowie jest przystosowana do obsługi szpitali i placówek służby zdrowia.


Czym jest Oświęcim: Krakpol z umową 549 znaczenie w Leczenie O .