zabudowę sal\ otwock co to znaczy

Co to jest Otwock: 544 tys. zł na zabudowę 3 sal. Co znaczy: zabudowę 3 sal Niemiecka HT Labor.

Czy przydatne?

Otwock: 544 tys. zł na zabudowę 3 sal definicja

Co znaczy:

Inwestycja w sterylność na blokuOtwock: 544 tys. zł na zabudowę 3 sal

Niemiecka HT Labor+Hospitaltechnik AG wykona specjalistyczną zabudowę trzech sal operacyjnych, które mają powstać z przebudowanej sali kinowej Szpitala Klinicznego im. A. Grucy w Otwocku. Cena usługi wyniesie 544 tys. zł brutto.
Czas prac został określony na 4 miesiące. W postepowaniu uczestniczyła także firma Alvo, lecz jej oferta została odrzucona, jako niezgodna z siwz i Climatic z Michałowic, która zaproponiowała cene 631,7 tys. zł. Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji technicznej zabudowy pomieszczeń wspólnie z oświetleniem górnym sal operacyjnych, wykonanie konstrukcji nośnej pod zabudowę ze stali ocynkowanej, wykonanie zabudowy ścian panelami ze stali chromowo-niklowej lakierowanymi z powłoką poliuretanowową, wykonanie technologicznych otworów montażowych pod przyłącza mediów, dostawę i montaż drzwi automatycznych ze stali chromowo-niklowej stanowiących wejścia do sal operacyjnych, wykonanie zabudowy sufitu podwieszanego ze stali chromowo-niklowej wspólnie z oświetleniem górnym sal operacyjnych, dostawę i montaż opraw oświetleniowych przystosowanych do stosowania w pomieszczeniach czystych.

HT Labor+Hospitaltechnik AG z siedzibą w Heideck niedaleko Norynbergii zajmuje się obróbką blachy szlachetnej. Jej produktami są przedmioty wyposażenia i infrastruktury sal operacyjnych i gotowe sale operacyjne budowane "pod klucz", spełniające obowiązki higieniczne obowiązujące w UE. firma zajmuje się produkcją i sprzedażą na całym świecie całej gamy zintegrowanych rozwiązań zabudowy szpitali. Zatrudnia 175 pracowników.

Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. Adama Grucy w Otwocku, którego organem założycielskim jest Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, jest jednym z największych wysokospecjalistycznych ośrodków urazowo-ortopedycznych w państwie. Dysponuje 437 łóżkami, w tym 36 łóżkami z zakresu rehabilitacji ogólnej. Co roku hospitalizowanych jest tutaj blisko 11 tys. pacjentów, z czego 18 procent stanowią pacjenci z endoprotezoplastyką stawów biodrowych i kolanowych. Jako jedna w Polsce placówka szpital posiada oddział uszkodzeń i patologii miednicy i oddział gruźlicy kostno–stawowej. Placówka prowadzi cztery kliniki: ortopedii z oddziałami między innymi zapaleń kości, chirurgii kręgosłupa, uszkodzeń miednicy i gruźlicy kości, klinikę chirurgii urazowej i ortopedii, ortopedii i traumatologii dziecięcej, ortopedii i chorób zapalnych narządu ruchu. Szpital prowadzi również oddziały pooperacyjny i rehabilitacyjny. Kontrakt z NFZ na leczenie szpitalne wynosi w 2010 roku 77 mln zł.


Czym jest Otwock: 544 tys. zł na znaczenie w Leczenie O .