otwock referencyjnym co to znaczy

Co to jest Otwock referencyjnym ośrodkiem Philipsa. Co znaczy: referencyjnym ośrodkiem Philipsa.

Czy przydatne?

Otwock referencyjnym ośrodkiem Philipsa definicja

Co znaczy:

Philips wyposażył Europejskie Centrum ZdrowiaOtwock referencyjnym ośrodkiem Philipsa

Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku, które zostało otwarte 7 września 2010 roku, będzie ośrodkiem referencyjnym dla Philips Healthcare w tej części Europy. Placówka została zaopatrzona w najnowocześniejszy sprzęt do obrazowania diagnostycznego.
Centrum zostało w dostarczony poprzez Philips: 3-teslowy rezonans magnetyczny Achieva 3.0T TX i 128-rzędowy tomograf komputerowy Brilliance iCT SP. ECZ dysponuje również innymi, nowoczesnymi aparatami Philips – m. in. cyfrowymi aparatami RTG, USG, angiografem czy jedynym w Polsce cyfrowym mammografem 3D z tomosyntezą obrazu.

- Otwockie Centrum nie tylko jest jedną z najnowocześniejszej zaopatrzonych placówek w naszym państwie, ale również ośrodkiem referencyjnym dla Philips w tej części Europy. Znaczy to, iż doświadczenia z ECZ posłużą innym europejskim szpitalom i klinikom, zainteresowanym wyposażeniem w rozwiązania oferowane poprzez Philips Healthcare – mówi Krzysztof Kouyoumdjian, rzecznik Philips w Polsce.

Otwocka placówka to pierwszy w Polsce specjalistyczny prywatny szpital z rozszerzoną specjalnością onkologiczno-kardiologiczną. Europejskie Centrum Zdrowia dysponuje 96 łóżkami szpitalnymi i 4 salami operacyjnymi. Pacjenci są przyjmowani na oddziałach urologii, ginekologii, ortopedii i neurochirurgii. Usługi medyczne świadczone w ECZ wykonywane są zarówno komercyjnie, jak i ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) jest zdywersyfikowaną spółką, skupioną na ochronie zdrowia i poprawie jakości ludzkiego życia dzięki wprowadzanym innowacjom. Philips, z centralą w Holandii, zatrudnia powyżej 116 tys. pracowników w powyżej 60 państwach na całym świecie. W 2009 roku sprzedaż Philips na świecie osiągnęła 23 mld euro. Philips jest liderem na rynku diagnostycznego sprzętu medycznego i mechanizmów monitorowania zdrowia pacjenta, energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i produktów konsumenckich: sprzętu TV i AGD, golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji j. ustnej (www.pr.philips.pl).


Czym jest Otwock referencyjnym znaczenie w Leczenie O .