radiofarmaceutyków producent co to znaczy

Co to jest Poszukiwany producent radiofarmaceutyków. Co znaczy: radiofarmaceutyków Świętokrzyskie.

Czy przydatne?

Poszukiwany producent radiofarmaceutyków definicja

Co znaczy:

ŚCO wynajmie pomieszczeniaPoszukiwany producent radiofarmaceutyków

Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach oferuje na wynajem pomieszczenia z przeznaczeniem na produkcję radiofarmaceutyków. Umowa z producentem zostanie zawarta na 20 lat z możliwością jej przedłużenia.
Pomieszczenia mają powierzchnię 540 mkw i zlokalizowane są w Zakładzie Medycyny Nuklearnej z Ośrodkiem PET przy ulicy Artwińskiego 3 w Kielcach. To są nowe pomieszczenia dostosowane do potrzeb produkcji radiofarmaceutyków. Radiofarmaceutyki to leki podawane pacjentom w trakcie wykonywania badań PET. Znacznik radioaktywny odkłada się w szczególnie aktywnych komórkach rakowych. Dlatego doktor uzyskuje obraz w najwyższym stopniu aktywnych komórek i na tej podstawie może dokonać interpretacji.

Radiofarmeceutyki produkowane są dzięki urządzenia zwanego cyklotronem. Jeden cyklotron może wyprodukować wystarczającą liczba radiofarmaceutyków nawet dla kilku szpitali. Przy dostarczaniu radiofarmaceutyków spore znaczenie ma czas, bo to są substancje znaczone radioaktywnymi pierwiastkami, które mają krótki czas rozpadu.

Termin składania ofert mija 25 maja 2010 roku. Zainteresowani wynajęciem powierzchni mogą składać oferty w sekretariacie zastępcy dyrektora finansowego Świętokrzyskiego Centrum Onkologii przy ulicy Artwińskeigo 3 w Kielcach. Spółki zainteresowane możliwością zapoznania się z usytuowaniem i stanem technicznym lokalu mogą się kontaktować z Sekcją Kierowania Nieruchomościami Centrum.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii prowadzi 13 działów i blok operacyjny, 21 poradni i 12 zakładów. Rokrocznie w Centrum leczonych jest ok. 165 tys. osób (w tym 15 tys. pacjentów w szpitalu i 150 tys. w poradniach). W razie niepowodzenia leczenia, w fazie terminalnej dolegliwości zapewniana jest opieka w stworzonym oddziale opieki paliatywnej. W Centrum został wdrożony zintegrowany mechanizm kierowania jakością wg norm ISO 9001:2000, AQAP i HACAAP.Czym jest Poszukiwany producent znaczenie w Leczenie P .