serw techniki medycznej co to znaczy

Co to jest Serwis Techniki Medycznej: projekt za 388 tys. zł. Co znaczy: Medycznej: projekt za 388.

Czy przydatne?

Serwis Techniki Medycznej: projekt za 388 tys. zł definicja

Co znaczy:

Nowe testy aparatów rentgenowskichSerwis Techniki Medycznej: projekt za 388 tys. zł

firma Serwis Techniki Medycznej z Bytomia otrzyma 191 tys. zł unijnego dofinansowania dla mikroprzedsiębiorstw na wprowadzenie nowej usługi. >firma zamierza wprowadzić nowe testy specjalistyczne aparatów RTG. Całkowita wartość projektu wynosi 388,5 tys. zł.
kapitał unijne w tym konkursie są przeznaczone na działania powiązane z nowymi technologiami i innowacyjnością.

>firma funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Oferuje montaż i serwis aparatury rentgenowskiej i ciemni automatycznych, wykonywanie projektów i obliczeń osłon stałych dla pracowni rentgenowskich, pośrednictwo w sprzedaży nowych i używanych aparatów rentgenowskich i ciemni automatycznych, wydawanie opinii technicznych o stanie technicznym aparatury rentgenowskiej i ciemni automatycznych, badania urządzeń na sprzęcie pomiarowo-diagnostycznym niemieckiej spółki Rego i Wellhoffer-Dosimetrie, prowadzi kontrolę jakości pracy ciemni automatycznych i automatyki zdjęciowej aparatów rentgenowskich.

Serwis Techniki Medycznej posiada również umowę z Agfa Healthcare. Ekipa Agfa-Gevaert N.V. jest międzynarodową spółką oferującą rozwiązania w dziedzinie technik przygotowania do druku i mechanizmów medycznych. Siedziba Ekipy Agfa Gevaert znajduje się w Mortsel koło Antwerpii (Belgia). Agfa wytwarza i sprzedaje produkty do diagnostyki medycznej i technicznej. Od 1991 r. działało w Polsce kilka spółek, które współpracowały z Agfa-Gevaert. W 1994 r. powstała Agfa
>firma z ograniczoną odpowiedzialnością, aktualnie zatrudnia 50 osób.


Czym jest Serwis Techniki Medycznej znaczenie w Leczenie S .