sprzedał oraz systemy co to znaczy

Co to jest TMS sprzedał TK oraz systemy IT za 2,4 mln zł. Co znaczy: mechanizmy IT za 2,4 mln zł.

Czy przydatne?

TMS sprzedał TK oraz systemy IT za 2,4 mln zł definicja

Co znaczy:

Szpital inwestuje w diagnostyke obrazowąTMS sprzedał TK i mechanizmy IT za 2,4 mln zł

TMS sprzedał tomograf komputerowi szpitalowi w Lubartowie za 2,4 mln zł netto. Aparat miał być przynajmniej 16-rzędowy, a umowa obejmuje prace adaptacyjne pomieszczeń i dostawę mechanizmów informatycznych RIS i PACS.
Wykonawca będzie musiał dostosować pomieszczenia, uruchomić tomograf i mechanizmy i przeszkolić personel. Oczekiwana gwarancja na wykonane prace wynosi 18 miesięcy. Szpital Specjalistyczny w Lubartowie posiada w swojej strukturze dziesięć oddziałów, w tym urologiczny, chirurgii urazowo-ortopedycznej, gruźlicy i chorób płuc, neurologiczny, pediatryczny, ośrodek rehabilitacji dziennej i pracownie diagnostyczne. Przy szpitalu funkcjonuje 21 poradni specjalistycznych, w tym nefrologiczna, preluksacyjna, profilaktyki chorób piersi, diabetologiczna, neurologiczna, wad postawy. Tegoroczny kontrakt na leczenie szpitalne z NFZ wynosi 26,6 mln zł wobec 21,3 mln zł w 2009 roku. Placówka prowadzi programy profilaktyki chorób krążenia, raka piersi i raka szyjki macicy. Szpital podpisał również umowę z Enel-Med. na świadczenie usług badań rezonansem magnetycznym.

TMS Sp. z o. o. powstała w 1994 roku. TMS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością to wyłączny przedstawiciel Toshiba Medical Systems na rynek polski. Spółka prowadzi sprzedaż i serwis : tomografów komputerowych, ultrasonografów, angiografów, aparatów do rezonansu magnetycznego i aparatów RTG.

Przetarg na tomograf był drugim ogłoszeniem szpitala. Poprzedni został unieważniony, a protesty wobec SIWZ złożyły Siemens Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością i GE Medical Systems Polska Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością


Czym jest TMS sprzedał TK oraz systemy znaczenie w Leczenie T .