veracomp nowy monitor co to znaczy

Co to jest Veracomp: nowy monitor za 53 tys. zł. Co znaczy: Veracomp poszerzył ofertę w dziedzinie.

Czy przydatne?

Veracomp: nowy monitor za 53 tys. zł definicja

Co znaczy:

firma rozszerza ofertęVeracomp: nowy monitor za 53 tys. zł

Veracomp poszerzył ofertę w dziedzinie rozwiązań na potrzeby obrazowania medycznego. Na rynek wprowadził nowy monitor diagnostyczny Barco Nio 5MP, szczególnie przeznaczony dla mammografii. Cena to 53 tys. zł netto.
Gwarancja na monitor wynosi 5 lat. Barco Nio 5MP to monitor diagnostyczny zaprojektowany specjalnie na potrzeby obrazowania w mammografii. Posiada najwyższą rozdzielczość (5,8 MP) spośród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Prócz mammografii, monitor można także wykorzystywać na potrzeby innych mechanizmów obrazowania, jak rentgen, PACS, MRI, angiografia czy tomografia komputerowa. Monitor ma szerokie kąty widzenia wynoszące po 170 stopni, z kolei kontrast (w zaciemnionym pomieszczeniu) to 1000:1. Jasność osiąga maksymalnie 1100 cd/ m2, a po skalibrowaniu do DICOM (obrazowanie cyfrowe i zamiana obrazów w medycynie) kształtuje się na poziomie 500 cd/ m.kw.

W razie nowego monitora Barco Nio 5MP zastosowano technologię Backlight Output Stabilization (BLOS), znacząco przyspieszającą gotowość monitora do pracy i gwarantującą stałą jasność i spójność obrazu poprzez cały moment użytkowania. Nowoczesny panel LCD bazujący na technologii IPS (In-Plane Switching) wpływa na lepsze wyświetlanie obszarów szarości i jednolitość czerni, a dodatkowo poprawia kontrast. Ważnym udogodnieniem dla medyków jest funkcja pivot, która pozwala na obracanie monitora w pionie i poziomie. Do monitora dołączane jest oprogramowanie MediCal QAWeb, które umożliwia precyzyjną kalibrację obrazu.


Czym jest Veracomp: nowy monitor za 53 znaczenie w Leczenie V .