badań voxel co to znaczy

Co to jest Voxel: 6,5 tys. badań TK za 1,96 mln zł. Co znaczy: badań TK za 1,96 mln zł Voxel złożył.

Czy przydatne?

Voxel: 6,5 tys. badań TK za 1,96 mln zł definicja

Co znaczy:

Oferta na usługi diagnostyki obrazowejVoxel: 6,5 tys. badań TK za 1,96 mln zł

Voxel złożył jedyną ofertę na wykonywanie badań tomografii komputerowej dla Beskidzkiego Centrum Onkologii. Zaoferowana cena za 12 miesięcy usług wynosi 1,96 mln zł. W cenę wliczony jest wydatek najmu pomieszczeń na potrzeby pracowni TK.
w przypadku akceptacji oferty firma wynajmie 27 m.kw. powierzchni w szpitalu. Wyposażenie pracowni zapewnia Voxel. Szpital szacuje, ze w okresie trwania umowy od 1 stycznia 2011 roku do końca grudnia 2011 roku zostanie wykonanych łącznie około 6,5 tys. badań tomograficznych. Najwięcej, ponieważ aż 2,8 tys. badań zostanie przeprowadzonych na dwóch albo więcej wybranych obszarach anatomicznych liczonych zarówno z podaniem kontrastu, jak i bez.

Beskidzkie Centrum Onkologii prowadzi siedem oddziałów, w tym między innymi diagnostyki onkologicznej i gastroenterologii, chirurgii onkologicznej i ogólnej, ginekologii onkologicznej, radioterapii. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia w 2010 roku wynosi 59,49 mln zł, w tym na leczenie szpitalne – około 53 mln zł.

firma Voxel Spółka akcyjna specjalizuje się w outsourcingu usług medycznych w dziedzinie TK i MR i teleradiologii. Posiada 17 pracowni na terenie Polski, między innymi w Katowicach, Bytomiu, Jeleniej Górze, Zabrzu, Łańcucie, Augustowie, Olsztynie, Hrubieszowie, Bydgoszczy, Wadowicach i Garwolinie. Prowadzi również pracownie rezoznansu magnetycznego w Krakowie, Bytomiu, Jeleniej Górze, Zabrzu, Przemyślu, Bielsku-Białej, Zamościu i Poznaniu. Pracownie RTG znajdują się w Jeleniej Górze, Poznaniu i Bydgoszczy.

Dzięki środków z funduszy unijnych Voxel realizuje projekt o wartości prawie 56 mln zł, dotyczący utworzenia w Krakowie wysokospecjalistycznego centrum diagnostyki obrazowej i molekularnej.


Czym jest Voxel: 6,5 tys. badań TK za 1 znaczenie w Leczenie V .