voxel milion nową placówkę co to znaczy

Co to jest Voxel: milion z NFZ na nową placówkę MRI. Co znaczy: placówkę MRI NZOZ Medyczne Centrum.

Czy przydatne?

Voxel: milion z NFZ na nową placówkę MRI definicja

Co znaczy:

Rozszerzenie działalności firmyVoxel: mln z NFZ na nową placówkę MRI

NZOZ Medyczne Centrum Diagnostyczne Voxel w Łańcucie dostał zamówienie z Narodowego Funduszu Zdrowia na prowadzenie poprzez sześć miesięcy 2011 roku badań rezonansem magnetycznym. Wartość świadczeń w tym okresie wyniesie powyżej mln zł netto.
Początkowo oddział podkarpacki Funduszu szacował wartość zamówienia na powyżej 2 mln zł. dostał w sumie 3 oferty na świadczenie usług.

Dotychczas Voxel świadczył w Łańcucie usługi z zakresu badań tomografem komputerowym. Pracownia mieści się w budynkach szpitala powiatowego przy ul. Paderewskiego 5. Pracownia rezonansu mieści się zaś przy ul. 3 Maja 12.

Firma Voxel Spółka akcyjna specjalizuje się w outsourcingu usług medycznych w dziedzinie TK i MR i teleradiologii.
Firma podpisuje umowy na wykonywanie świadczeń dla szpitali i tworzy swoje placówki. W grudniu 2010 Voxel otworzył pracownię PET w szpitalu MSWiA w Łodzi.
Firma świadczy również usługi dla między innymi Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka i Beskidzkiego Centrum Onkologii. Posiada 17 pracowni na terenie Polski, między innymi w Katowicach, Bytomiu, Jeleniej Górze, Zabrzu, Łańcucie, Augustowie, Olsztynie, Hrubieszowie, Bydgoszczy, Wadowicach i Garwolinie. Prowadzi również pracownie rezoznansu magnetycznego w Krakowie, Bytomiu, Jeleniej Górze, Zabrzu, Przemyślu, Bielsku-Białej, Zamościu i Poznaniu. Pracownie RTG znajdują się w Jeleniej Górze, Poznaniu i Bydgoszczy.

Voxel SA z Krakowa zanotował w 2009 roku 2,6 mln zł zysku netto w stosunku do 31,3 mln zł przychodów. Pieniądze wniesiony do firmy wynosi 8,7 mln zł.


Czym jest Voxel: milion z NFZ na nową znaczenie w Leczenie V .