srebro mamy co to znaczy

Co to jest Mamy srebro!. Czym jest Zakopanem. Drużyna siatkówki męskiej, której patronowaliśmy.

Czy przydatne?

Mamy srebro! - definicja

Co znaczy: Skończyły się I Ogólnopolskie Igrzyska Lekarskie w Zakopanem. Drużyna siatkówki męskiej, której patronowaliśmy zajęła ostatecznie drugie miejsce w turnieju. Finał odbył się dziś (sobota 27.09) o godz. 16.00. Po przebrnięciu eliminacyjnych meczy i zwycięstwach nad drużynami Warszawy, Bielska Białej i Łodzi przegraliśmy z drużyną Lublina. Po podliczeniu punktów okazało się, iż drużyna DENTOnet.pl zajęła 2. miejsce i w walce finałowej spotka się ponownie z Lublinem. W ogromnym sobotnim finale nie sprostaliśmy jednak Lublinowi i przegraliśmy ponownie 0:2, aczkolwiek w drugim secie nawiązaliśmy równorzędną walkę. Lubelscy lekarze byli pod siatką nie do pokonania i zasłużenie wygrali cały turniej. Nam pozostało i tak dobre miejsce „na pudle” i zaszczytny srebrny medal. Dziękujemy i gratulujemy całej naszej drużynie, która wystąpiła w składzie: - Jacek Duszkiewicz - Tomasz Pakulski - Kapitan - Robert Koper (jedyny nie-stomatolog w drużynie) - Krzysztof Deko - Łukasz Brycht - Marek Stępniak - Rafał Karski (przyjechał na turniej aż z Darłowa!) Dziękujemy spółce Pfizer za sponsorowanie drużyny i wszystkim, którzy trzymali za naszych zawodników kciuki. W najbliższym czasie zamieścimy zdjęcia z turnieju – będą w dziale „Fotoreportaże”. (tch)

Definicje jak Mamy srebro! znaczenie w Słownik na M.