sprzedaż co to znaczy

Co to jest Ado-Med: sprzedaż RTG za 297 tys. zł. Co znaczy: sprzedaż RTG za 297 tys. zł Ado-Med.

Czy przydatne?

Ado-Med: sprzedaż RTG za 297 tys. zł definicja

Co znaczy:

Doposażenie szpitalnego oddziału ratunkowegoAdo-Med: sprzedaż RTG za 297 tys. zł

Ado-Med sprzedał cyfrowy aparat RTG z ramieniem C szpitalowi wojewódzkiemu w Bełchatowie za 297 tys. zł brutto. Sprzęt posłuży szpitalnemu oddziałowi ratunkowemu. Placówka dostała dwie oferty w tym pakiecie zakupowym.Podjęcie naprawy aparatu w przypadku awarii powinno nastąpić w okresie nie dłuższym niż 24 godziny. Moment gwarancji wynosi przynajmniej 24 miesiące. Części zamienna mają być gwarantowane poprzez przynajmniej 10 lat. Pojemność pamięci aparatu wynosi przynajmniej 200 obrazów i jest zaopatrzony w automatyczną nagrywarkę CD do zapisów plików obrazowych.

Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie leczy rocznie ok. 30 tys. osób, wykonuje 7-10 tys. operacji, udziela 100 tys. porad specjalistycznych. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia na 2011 rok wynosi 90 mln zł, w tym na leczenie szpitalne ok 63,3 mln zł. Umowy o najwyższej wartości w dziedzinie lecznictwa stacjonarnego obejmują świadczenia z chirurgii ogólnej – 5,6 mln zł i anestezjologii 4,97 mln zł. Świadczenia na szpitalnym oddziale ratunkowym są wyceniona na blisko 3 mln zł.

Firma Ado-Med. została założona w 1991 roku, specjalizuje się w sprzedaży aparatury medycznej do diagnostyki. Jest autoryzowanym przedstawicielem koncernów produkujących aparaturę, na przykład spółki Siemens. Działalność spółki bazuje na: dystrybucji aparatury i urządzeń medycznych, sprzedaży medycznych materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów, serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym wdrożeniach zintegrowanych mechanizmów medycznych, instalacji i konserwacji aparatury, szkoleniach personelu medycznego, projektowaniu i adaptacji pomieszczeń przeznaczonych pod pracownie radiologiczne.

Czym jest Ado-Med: sprzedaż RTG za 297 znaczenie w Leczenie A .