auto form ambulansów co to znaczy

Co to jest Auto-Form: 11 ambulansów za 3,5 mln zł. Co znaczy: mln zł firma Auto-Form z Mysłowic.

Czy przydatne?

Auto-Form: 11 ambulansów za 3,5 mln zł definicja

Co znaczy:

Zakup karetek dla pogotowiaAuto-Form: 11 ambulansów za 3,5 mln zł

firma Auto-Form z Mysłowic sprzedała 11 ambulansów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łodzi za 3,5 mln zł. Pogotowie na ten cel zaciągnęło kredyt z Nordea Bank. Samochody są marki mercedes schemat 316 i jeden Vito.
Kredyt został poręczony poprzez samorząd wojewódzki. Karetki mają służyć rejonom operacyjnym w łodzi – sześć sztuk, w Zgierzu, Kutnie, Bełchatowie, Łęczycy i Skierniewicach.

Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi powstała w dniu 1 września 2002 roku z połączenia Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Łodzi i Wojewódzkiej Kolumny Transportu Sanitarnego

w Łodzi. Świadczenia medyczne udzielane są w dawnej siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego przy ul. Sienkiewicza 137/141 w Łodzi. Celem stacji jest: podejmowanie medycznych działań ratowniczych w warunkach przedszpitalnych i prowadzenie ambulatoryjnej działalności medycznej w dziedzinie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. W ramach medycznych działań ratowniczych dzięki zespołów wyjazdowych udzielane są świadczenia reanimacyjne, wypadkowe i neonatologiczne.

Spółka Auto-Form działa od 1974 roku a od roku 1990 specjalizuje się w wykonywaniu specjalistycznych adaptacji samochodów na ambulanse sanitarne i pojazdy specjalistyczne.
Spółka oferuje kompleksowe wyposażenie ambulansów sanitarnych, w skład którego wchodzą nosze transportowe, nosze podbierakowe, defibrylatory, respiratory, pompy infuzyjne i puksosymetry.
Spółka dokuje adaptacji pojazdów marki mercedes Benz. prowadzi obowiązkowe, bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi bieżącej i konserwacji pojazdu, zabudowy i sprzętu medycznego i zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego państwie z sporym magazynem części zamiennych.


Czym jest Auto-Form: 11 ambulansów za 3 znaczenie w Leczenie A .