białystok napromedica co to znaczy

Co to jest Białystok: Napromedica zwiększa liczbę pacjentów. Co znaczy: 3,6 tys. zł Białystok.

Czy przydatne?

Białystok: Napromedica zwiększa liczbę pacjentów definicja

Co znaczy:

wydatek samych wizyt leczenia naprotechnologią może wynieść 3,6 tys. złBiałystok: Napromedica powiększa liczbę pacjentów

Napromedica, która świadczy usługi leczenia niepłodności sposobami naturalnymi zamierza rozszerzać działalność o nowe placówki. Spółka, która w ubiegłym roku otworzyła placówkę leczenia niepłodności naturalnymi sposobami naprotechnologii notuje zwiększanie się ilości pacjentek.


Pierwsze badanie kosztuje 250 zł. USG – 50 zł, badanie hormonów 35 zł, badanie nasienia 140 zł. Następna wizyta to >>wydatek 150 zł. Długość leczenia zależy od przypadku i trudno go określić najpierw. Zapisywać się trzeba z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem.

-Liczba klientek się powiększa – powiedział Tadeusz Wasilewski, właściciel firmy.

Jak powiedział Wasilewski spółka utworzyła placówkę w Białymstoku w styczniu 2009 roku za swoje kapitał. Jednak w tytule projektu mówi się o utworzeniu w Białymstoku placówki medycznej świadczącej usługi w dziedzinie ochrony zdrowia kobiety z wykorzystaniem innowacyjnych metod terapii- naprotechnologii. Całkowita wartość projektu była oszacowana na 3,1 mln zł. spółka dostała refundacje kosztów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego w działaniu przyrost innowacyjności i wspierania przedsiębiorczości w stawce 1,38 mln zł, w tym budżet państwa wyłożył 207 tys. zł.

spółka mieści się w nowoczesnym budynku. Witryna internetowa docelowo ma być również w języku angielskim, rosyjskim i francuskim.

Sposób naprotechnologii, podobnie jak in vitro nie jest refundowana poprzez NFZ. To jest
sposób, która odrzuca techniki pozaustrojowego zapłodnienia In vitro. Jest sposobem w całości naturalną, opierającą się na tak zwany modelach płodności Creightona, polegającą na codziennych obserwacjach śluzu, temperatury, samopoczucia i tak dalej, w trakcie trwania całego cyklu miesiączkowego. Przeciętna długość cyklu pełnej diagnostyki w naprotechnologii trwa 24 miesiące.

Podobna placówka funkcjonuje również w Lublinie. Sama technologia ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników.

Czym jest Białystok: Napromedica znaczenie w Leczenie B .