braniewo szpital szuka co to znaczy

Co to jest Braniewo: Szpital szuka wykonawcy usług. Co znaczy: wykonawcy usług Szpital powiatowy w.

Czy przydatne?

Braniewo: Szpital szuka wykonawcy usług definicja

Co znaczy:

Oursourcing usług pralniczychBraniewo: Szpital szuka wykonawcy usług

Szpital powiatowy w Braniewie szuka świadczeniodawcy usług pralniczych. Szpital planuje prać od 2,2,tys do 2,5 tys. kg bielizny miesięcznie. Placówka zamierza podpisać umowę na świadczenie usług na 12 miesięcy. Oferty można składać do 14 lipca 2010 roku.
obiektem zamówienia jest świadczenie usług pralniczych i odbiór brudnej i dostawa czystej bielizny od i do SPZOZ w Braniewie w likwidacji. Przewidywana liczba roczna prania szpitalnego wynosi 30 000 kg. Ilości kilogramów podane poprzez zamawiającego, są wartościami szacunkowymi, faktyczna liczba będzie uwarunkowana od liczby hospitalizowanych pacjentów w danym okresie rozliczeniowym.

Asortyment bielizny objęty usługą to bielizna pościelowa, odzież ochronna i robocza, bielizna chorych, koce, poduszki i materace.

Szpital powiatowy w Braniewie jest aktualnie likwidowany. Placówka prowadzi oddział chirurgiczny z blokiem operacyjnym i anestezjologią, oddział położniczo-ginekologiczny z pododdziałem noworodkowym, oddział dziecięcy, oddział wewnętrzny z salą intensywnego nadzoru kardiologicznego, dział rehabilitacji i fizykoterapii. Przy szpitalu funkcjonują poradnie specjalistyczne: chirurgiczna, konsultacyjna ginekologiczno-położnicza, rehabilitacji narządu ruchu i pracownie diagnostyczne : RTG, USG, EKG, prób wysiłkowych i badań holterowskich. Szpital posiada również laboratorium analityczne i bakteriologiczne. Pod koniec czerwca 2010 roku placówka otworzyła zakład opiekuńczo-leczniczy.


Czym jest Braniewo: Szpital szuka znaczenie w Leczenie B .