bychawa informatyzacja końca co to znaczy

Co to jest Bychawa: Informatyzacja do końca roku. Co znaczy: roku W szpitalu powiatowym w Bychawie.

Czy przydatne?

Bychawa: Informatyzacja do końca roku definicja

Co znaczy:

Inwestycja za ok. 2 mln złBychawa: Informatyzacja do końca roku

W szpitalu powiatowym w Bychawie (woj. lubelskie) dobiega końca realizacja projektu polegającego na wdrożeniu mechanizmu informatycznego i zakupie potrzebnego sprzętu. Inwestycja dostała dofinansowanie unijne.
- Jeżeli wszystko pójdzie wedle planem, to do końca tego roku inwestycja powinna się zakończyć – informuje Artur Kania, kluczowy księgowy szpitala powiatowego w Bychawie.


Projekt obejmuje swoim zakresem modernizację istniejącej infrastruktury sieciowej w kompleksie budynków SP ZOZ w Bychawie i gminnych i wiejskich ośrodkach zdrowia wchodzących w jego skład, zakup i instalację i konfigurację serwerów, sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych, zakup i instalację oprogramowania. W ramach tego projektu dokonano także zakupu sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego: koagulometru do oznaczania układu krzepnięcia, analizatora biochemicznego, aparatu pasowego do analiz moczu, zestawu endoskopowego, aparatu RTG z podłogową kolumną lampy RTG i aparatu RTG jezdny do zdjęć przyłóżkowych.


Całkowita wartość tej inwestycji opiewa na kwotę wynosi 2, 19 mln zł. Wartość dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 wynosi nie więcej niż 1,86 mln zł. Umowa na dofinansowanie została podpisana w sierpniu 2010 roku.
R E K L A M A


VIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 2011


24 listopada 2011, Hotel Hilton, Warszawa


W dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymidyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich


strona konferencji
program
prelegenci i paneliści
zamówienie karty wstępu

Swój udział zgłosiło już powyżej 200 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowia


Dla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.


Zapraszamy do udziału!Czym jest Bychawa: Informatyzacja do znaczenie w Leczenie B .