bydgoszcz wysoccy planuje co to znaczy

Co to jest Bydgoszcz: CM Wysoccy planuje nowe usługi. Co znaczy: nowe usługi Centrum Medyczne.

Czy przydatne?

Bydgoszcz: CM Wysoccy planuje nowe usługi definicja

Co znaczy:

Chirurgia w Centrum MedycznymBydgoszcz: CM Wysoccy planuje nowe usługi

Centrum Medyczne Wysoccy z Bydgoszczy planuje otwarcie poradni chirurgicznej. Może to nastąpić we wrześniu albo w październiku 2010 roku. W poradni będą realizowane drobne zabiegi chirurgiczne. Usługi poradni będą wyłącznie komercyjne.
Prywatne Gabinety Lekarskie Wysoccy działają nieprzerwanie od 1992 roku. Początkowo raczej świadczyły usługi w dziedzinie pediatrii, następnie dermatologii ogólnej i po zakupieniu laserów również w dermatologii estetycznej.

W listopadzie 2009 roku placówka przeniosła się z siedziby przy ulicy Karłowicza, gdzie wynajmowała pomieszczenia, do nowo postawionego obiektu przy ulicy Glinki 81. Jednoczesnie z przeniesieniem do nowej siedziby placówka wymieniła nazwę z Centrum Medyczne Elmed na Centrum Medyczne Wysoccy. Usługi w dziedzinie dermatologii estetycznej i ogólnej w dalszym ciągu są z kolei prowadzone pod markę Elmed.

Dzięki nowej siedzibie Centrum zwiększyło liczbę i zakres realizowanych zabiegów. W tej chwili oferowane są w tej placówce usługi w dziedzinie dermatologii estetycznej, dermatologii ogólnej, hematologii i onkologii dziecięcej i pediatrii. Wizyta u dermatologa kosztuje 80 zł, cena konsultacji u pediatry (profesora) - 90-100 zł.

W ostatnich miesiącach poradnia dermatologii estetycznej rozszerzyła ofertę o Light Sheer Duet, mechanizmów do laserowej depilacji. Placówka jest prowadzona poprzez Elżbietę Wysocką, dermatologa i prof. Mariusza Wysockiego, pediatrę (www.cmwysoccy.pl).


Czym jest Bydgoszcz: CM Wysoccy planuje znaczenie w Leczenie B .