bydgoszcz remont centrum co to znaczy

Co to jest Bydgoszcz: Remont w Centrum Onkologii. Co znaczy: Centrum Onkologii Centrum Onkologii w.

Czy przydatne?

Bydgoszcz: Remont w Centrum Onkologii definicja

Co znaczy:

Kujawsko-Pomorskie Inwestycje MedyczneBydgoszcz: Remont w Centrum Onkologii

Centrum Onkologii w Bydgoszczy kontynuuje mechanizm dostosowania pomieszczeń szpitalnych do standardów wymaganych poprzez Ministerstwo Zdrowia. Firma Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne właśnie ogłosiła przetarg na wykonanie remontu pierwszego piętra szpitala.
Remonty wykorzystywane przystosowaniu obiektów szpitalnych do wymagań resortu zdrowia trwają już od dwóch lat. - Powiodło się już zmodernizować drugie, trzecie i czwarte piętro budynku, aktualnie prace ruszą na pierwszym piętrze. Dlatego do wyremontowania pozostanie nam jeszcze tylko parter – wyjaśnia Zbigniew Pawłowicz, dyrektor placówki. Zmodernizowana zostanie infrastruktura dwóch oddziałów łóżkowych: Klinicznego Chirurgii Onkologicznej i Klinicznego Urologii Onkologicznej. Inwestycja ma się zakończyć w pierwszej połowie 2012 roku. - Realizacja inwestycji ma na celu leczenie naszych pacjentów w komfortowych warunkach. Baza łóżkowa oddziałów nie zwiększy się - dodaje Zbigniew Pawłowicz.


Inwestycja jest w całości finansowana poprzez spółkę samorządową Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne. Kapitał na ten cel będą pochodziły z kredytu.


Bydgoskie Centrum Onkologii posiada 11 oddziałów, 22 poradnie specjalistyczne i 12 zakładów. Centrum ma do dyspozycji 300 łóżek dla pacjentów. Placówka wykonuje kompleksowe usługi w dziedzinie wysokospecjalistycznej diagnostyki i skojarzonego leczenia nowotworów. W Centrum świadczone są zarówno świadczenia z zakresu lecznictwa ambulatoryjnego, jak i zamkniętego.


Czym jest Bydgoszcz: Remont w Centrum znaczenie w Leczenie B .