dolmed buduje przychodnię co to znaczy

Co to jest Dolmed buduje przychodnię w Lutyni. Co znaczy: przychodnię w Lutyni Centrum Medyczne.

Czy przydatne?

Dolmed buduje przychodnię w Lutyni definicja

Co znaczy:

Inwestycja wrocławskiego Centrum MedycznegoDolmed buduje przychodnię w Lutyni

Centrum Medyczne Dolmed z Wrocławia rozpoczęło inwestycję związaną z budową nowej przychodni w miejscowości Lutynia. Wykonawcą budowy jest Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa - SRW ze Środy Śląskiej.
wydatek inwestycji zaproponowany poprzez wybraną w przetargu firmę wyniesie 2 165 256 zł. Oprócz tego oferty złożyły spółki: Zakład Ogólnobudowlany „BOR-BUD” Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z stawką 2 417 484 zł, Marapol Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością i JAMP Sp. z o.o z Wrocławia (cena 3 918 433,80 zł), „OZ-BUD” Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z stawką 2 688 052 zł i Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane CEKBUD z Wrocłąwia (2 481 126,20 zł).

Do nowej placówki zostanie przeniesiony ośrodek zdrowia funkcjonujący już w tej miejscowości, który został przejęty poprzez Dolmed w roku 2008. Gabinet ta stanowi część przychodni gminy Miękinia (pow. Środa Śląska), obejmującej placówki w Miękini, Lutyni i Pisarzowicach, a również filię w Mrozowie. Wszystkie placówki świadczą tylko usługi podstawowej opieki zdrowotnej. Dorobek placówek został wniesiony aportem do firmy Dolmed, a gmina Miękinia stała się jej udziałowcem.

Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed Spółka akcyjna działa od 1997 roku, od 2006 roku jest firmą akcyjną, której 100 procent udziałów należy do samorządu województwa dolnośląskiego. Oferuje fundamentalną opiekę zdrowotną, ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, diagnostykę laboratoryjną i obrazową i medycynę pracy (www.dolmed.pl).


Czym jest Dolmed buduje przychodnię w znaczenie w Leczenie D .