kredytu odnawialnego pekao co to znaczy

Co to jest EMC: 3,5 mln zł kredytu odnawialnego z Pekao SA. Co znaczy: odnawialnego z Pekao SA EMC.

Czy przydatne?

EMC: 3,5 mln zł kredytu odnawialnego z Pekao SA definicja

Co znaczy:

Finansowanie działalności firmyEMC: 3,5 mln zł kredytu odnawialnego z Pekao SA

EMC Instytut Medyczny otworzył linię kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym prowadzonym poprzez Bank Pekao SA w wysokości 3,5 mln zł. Środki mają posłużyć finansowaniu bieżącej działalności. Zabezpieczeniem jest między innymi kontrakt z NFZ szpitala w Ząbkowicach Śląskich.
Zabezpieczeniem spłaty kredytu udzielonego poprzez bank jest między innymi hipoteka kaucyjna do stawki 5,2 mln zł na nieruchomości położonej w Kowarach przy ul. Jeleniogórskiej 14c i przelew wierzytelności z umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych zawartych z NFZ dla szpitala Św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich.

Przedtem EMC zaciągała kredyt na refinansowanie inwestycji i na modernizację placówki w Ząbkowicach Śląskich. Kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia szpitala w Ząbkowicach Śląskich na rok 2011 wynosi 12 mln zł. Umowa obejmująca leczenie szpitalne ma wartość 11,8 mln zł.

EMC w Polsce posiada osiem szpitali zlokalizowanych we Wrocławiu, Ozimku, Ząbkowicach Śląskich, Kamieniu Pomorskim, Świebodzicach, Kowarach, Katowicach i Piasecznie. Do firmy należą cztery przychodnie (zespół przychodni „Lubmed” w Lubinie, gabinet przy Łowieckiej we Wrocławiu, zespół przychodni „Formica” we Wrocławiu i „Medycyna Familijna” w Katowicach). EMC Instytut Medyczny prowadzi także dwie placówki w Irlandii - przychodnię EMC Health Care w Dublinie i przychodnię EuroMed w Waterford. Rocznie szpitale firmy hospitalizują powyżej 40 tys. osób. EMC Instytut Medyczny zakończył rok 2009 z 115,96 mln zł przychodów. Prawie 80 procent pochodziła z kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia.


Czym jest EMC: 3,5 mln zł kredytu znaczenie w Leczenie E .