euro planuje otwarcie nowych co to znaczy

Co to jest Euro-Med planuje otwarcie nowych placówek. Co znaczy: nowych placówek NZOZ Euro-Med.

Czy przydatne?

Euro-Med planuje otwarcie nowych placówek definicja

Co znaczy:

Nowe przychodnie rehabilitacyjneEuro-Med planuje otwarcie nowych placówek

NZOZ Euro-Med kierujący sieć placówek rehabilitacyjnych w pięciu województwach, planuje otwarcie nowych przychodni. Powstaną one jeszcze w roku 2010. Od roku 2011 będą świadczyć usługi finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.
- Planujemy utworzenie nowych placówek, które będą działały na terenie województw, gdzie jeszcze nie funkcjonujemy - pomiędzy innymi w woj. zachodniopomorskim i lubuskim - mówi Marek Grodzki, prezes firmy Euro-Med. - Poszukujemy również lekarzy, którzy byliby zainteresowani współpracą z nami.

Placówki powstają najczęściej w dzierżawionych pomieszczeniach, otwierane są w sporych miastach. Oferują usługi w dziedzinie rehabilitacji, między innymi balneoklimatologii, fizjoterapii, ortopedii, reumatologii. Oferują zarówno usługi ambulatoryjne jak i fizjoterapię domową. Pośród ofert jest rehabilitacja kardiologiczna, a również rehabilitacja wzroku, słuchu i mowy.

Euro-Med prowadzi aktualnie placówki oferujące usługi w dziedzinie rehabilitacji i placówki zaopatrzenia ortopedycznego w pięciu województwach. Placówki działają w Tychach, Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu, Brzeszczu, Miechowie, Skawinie, Proszowicach, Suchej Beskidzkiej. 99 proc. usług placówek jest finansowanych poprzez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Dwa miesiące temu w placówce w Tychach, działającej przy ulicy Zgrzebnioka 22 rozpoczęła działalność poradnia medycyny sportowej. Na razie usługi poradni są komercyjne, na przyszły rok NZOZ chce się starać o kontrakt z NFZ. NZOZ Euro-Med jest prowadzony poprzez spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (www.euro-med.net.pl).Czym jest Euro-Med planuje otwarcie znaczenie w Leczenie E .