euroradiology umowa szpitalem co to znaczy

Co to jest Euroradiology: umowa ze szpitalem w Chełmży. Co znaczy: ze szpitalem w Chełmży firma.

Czy przydatne?

Euroradiology: umowa ze szpitalem w Chełmży definicja

Co znaczy:

Usługi z zakresu diagnostyki obrazowejEuroradiology: umowa ze szpitalem w Chełmży

firma Euroradiology z Bydgoszczy od 1 stycznia 2011 roku rozpoczęła świadczenie usług wykonywania i opisywania badań tomografii komputerowej, mammografii i zdjęć RTG w szpitalu powiatowym w Chełmży.
Placówka dostała cztery oferty. Umowa z Euroradiology ma obowiązywać poprzez trzy lata. >firma miała również umożliwić świadczenie usług. Tomograf komputerowy został kupiony od firmy GE Medical Systems Polska przy finansowym udziale UE.

Szpital powiatowy w Chełmży jest firmą z ograniczoną odpowiedzialnością, gdzie 80 procent udziałów ma pow. toruński, 15 procent - miasto Chełmża i gminy powiatu, a 5 procent - osoby fizyczne i podmioty prawne. Placówka prowadzi pięć oddziałów i zakład opiekuńczo-leczniczy. Oddziały to blok operacyjny z intensywną terapią, oddział wewnętrzny, położniczo-ginekologiczny, dziecięcy. Placówka dysponuje około 150 łóżkami. Kontrakt placówki z Narodowym Funduszem Zdrowia w 2010 roku wynosił 15,6 mln zł, w tym na leczenie szpitalne 11,56 mln zł. Umowa o największej wartości obejmowała świadczenia z zakresu chirurgii ogólnej.

>firma Euroradiology powstała w 2007 roku. Należy do lekarzy Witolda Gacy i Witolda Witkowskiego. Pieniądze wniesiony wynosi 50 tys. zł.
>firma współpracuje z dwoma szpitalami w Wielkiej Brytanii, szpitalem w Portugalii i Polsce (http://www.euroradiology.eu).
>firma posiada umowę na opisywanie zdjęć tomografu komputerowego dla szpitala w Wałczu o wartości 333 tys. zł.


Czym jest Euroradiology: umowa ze znaczenie w Leczenie E .