formuła działania większego co to znaczy

Co to jest Formuła działania nie ma większego znaczenia. Co znaczy: Formuła działania nie ma.

Czy przydatne?

Formuła działania nie ma większego znaczenia definicja

Co znaczy:

Bronisław Dzięgielewski, dyrektor szpitala we WłocławkuFormuła działania nie ma większego znaczenia

W opinii Bronisława Dzięgielewskiego, dyrektora Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku i uczestnika najbliższego Forum Polskich Szpitali MedMarket, nie ma większego znaczenia, w jakiej formule działa szpital. Problem bazuje na organizacji całego mechanizmu ochrony zdrowia.
-To, czy szpital działa w formie firmy, czy jako SP ZOZ nie ma większego znaczenia. Problemy nie leżą w organizacji metody funkcjonowania danego podmiotu, lecz poza nim. Całościowa organizacja mechanizmu ochrony zdrowia nie funkcjonuje tak jak powinna. Jeżeli szpitalny oddział ratunkowy musi obsługiwać pacjentów, ponieważ przedtem gabinet nie wywiązała się swoich obowiązków, ta ma za to płaconą stawkę ryczałtową, a później okazuje się, iż szpital ma wydatki. Problem leży więc nie w takiej czy innej formule działania, a w systemie płacenia – ocenia Bronisław Dzięgielewski.


- Jeśli chodzi o szpital, którym zarządzam, to na razie nie ma planów związanych z ewentualnym przekształceniem w spółkę. Organ założycielski decyzji w tym zakresie nie podjął. Przypadek finansowa szpitala jest stabilna. Myślę, iż w dziedzinie przekształceń najważniejszy będzie przyszły rok i kolejny, gdzie samorządy będą musiały podjąć decyzję, jeżeli finanse szpitali będą niesatysfakcjonujące – wyjaśnia dyrektor Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku.
R E K L A M A


VIII FORUM POLSKICH SZPITALI MEDMARKET 2011


24 listopada 2011, Hotel Hilton, Warszawa


W dyskusji o warunkach powodzenia procesu przekształcania SP ZOZ-ów w firmy prawa handlowego wezmą udział między innymidyrektorzy publicznych szpitali i przedstawiciele organów założycielskich


strona konferencji
program
prelegenci i paneliści
zamówienie karty wstępu

Swój udział zgłosiło już powyżej 100 osób reprezentujących segment publicznej służby zdrowia


Dla przedstawicieli dyrekcji szpitali publicznych i niepublicznych szpitali samorządowych udział w konferencji jest bezpłatny.


Zapraszamy do udziału!
Czym jest Formuła działania nie ma znaczenie w Leczenie F .