frost sullivan farmacji co to znaczy

Co to jest Frost & Sullivan: IT dla farmacji i biotechnologii. Co znaczy: Sullivan: IT dla farmacji.

Czy przydatne?

Frost & Sullivan: IT dla farmacji i biotechnologii definicja

Co znaczy:

Rozwiązania informtyczne wpływające na wydatkiFrost & Sullivan: IT dla farmacji i biotechnologii

narastające wydatki opracowywania nowych leków i wyższy parametr niepowodzeń na końcowym etapie badań klinicznych tworzą miejsce dla otwartych mechanizmów IT, wynika z analizy Frost & Sullivan. Potrzebne są systemy pozwalające na właściwe przypisanie rezultatów wykorzystanych danych.
Frost & Sullivan zauważa, iż w dalszym ciągu potrzebne jest powstanie systemu dzielenia się zyskami przy innowacjach skończonych wprowadzeniem nowego leku na rynek. Otwarte oprogramowanie umożliwia wymianę informacji między firmami, instytucjami, obszarami specjalizacji i platformami badawczymi. Zalety to pomiędzy innymi współdzielenie ryzyka, czy sposobność szybkiego przerwania prac nad nierentownymi projektami. Użycie otwartego oprogramowania jest metodą prowadzenia współpracy w dziedzinie badań i rozwoju produktu końcowego; w najwyższym stopniu znane przypadki dotyczą oprogramowania komputerowego, takiego jak mechanizm Linux.

Badanie Wykorzystanie modelu otwartego w procesach innowacyjnych w farmacji i biotechnologii jest częścią programu Partnerstwa na rzecz Rozwoju Przedsiębiorstw pt. Technologie badań nad lekami, który obejmuje także analizy prowadzone na następujących rynkach: Europejski rynek układów Lab-on-chip i mikroprzepływów, Strategiczna
badanie europejskiego rynku mikromacierzy i Europejski rynek analizy biomarkerów. Frost & Sullivan, globalna spółka doradcza, świadczy usługi Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Przedsiębiorstw, współpracując z klientami w celu osiągnięcia ich najlepszej pozycji rynkowej pod względem rozwoju, innowacyjności i kierowania. Frost & Sullivan posiada powyżej 45-letnie doświadczenie we współpracy z firmami z listy Global 1000, przedsiębiorstwami rozwijającymi się i społecznościami inwestorskimi. Posiada 40 biur działających na 6 kontynentach.


Czym jest Frost & Sullivan: IT dla znaczenie w Leczenie F .