frost sullivan poszukiwane co to znaczy

Co to jest Frost & Sullivan: poszukiwane IT dla aptek. Co znaczy: poszukiwane IT dla aptek Frost.

Czy przydatne?

Frost & Sullivan: poszukiwane IT dla aptek definicja

Co znaczy:

Potencjał rynku mechanizmów aptecznychFrost & Sullivan: poszukiwane IT dla aptek

Frost & Sullivan, prognozuje dwukrotny przyrost rynku mechanizmów aptecznych w Europie Zachodniej. Przychody uzyskane w 2009 roku w wysokości 151,4 miliona dolarów mają do 2016 wzrosnąć do 360,2 miliona dolarów, mimo dość niskich opłat z tytułu użytkowania mechanizmów.
badanie przeprowadzona poprzez spółkę obejmowała w pierwszej kolejności mechanizmy kierowania receptami, a również mechanizmy wyboru i wydawania leków. Dotychczas, wykorzystanie mechanizmów automatycznych było w najwyższym stopniu rozpowszechnione w aptekach przyszpitalnych; jednak coraz więcej placówek w Europie Zachodniej rozpoczyna wprowadzać tego rodzaju rozwiązania.

- mechanizmy automatyki aptecznej pozwalają na przejście z modelu apteki skoncentrowanej na produkcie na schemat pracy skoncentrowanej na pacjencie – twierdzą analitycy Frost & Sullivan. mechanizmy te pozwalają skrócić pacjentom czas oczekiwania, redukują liczbę błędów w leczeniu, zapobiegają działaniom niepożądanym związanym z lekami i obniżają wydatki operacyjne apteki. Dlatego zwiększają bezpieczeństwo pacjentów, a również produktywność apteki i jej obroty.

Jednak, jak zauważają analitycy firmy, w Europie istnieje kilka mechanizmów informatycznych usprawniających działalność aptek, takich jak mechanizmy kierowania apteką, mechanizmy informacyjne i elektroniczne mechanizmu obsługi recept. Ich użytkownicy decydują się jednak na wersje fundamentalne, tym, samym ograniczając sposobność rozwoju mechanizmów bardziej zaawansowanych.

Zdaniem analityków, standaryzacja i konsolidacja modeli dla różnych grup aptek pomoże zwiększyć współczynniki penetracji.

>badanie Europejskie Rynki mechanizmów Automatyki Aptecznej jest częścią programu partnerstwa na rzecz wzrostu IT w ochronie zdrowia, który obejmuje także analizy prowadzone na następujących rynkach: europejskie rynki analiz biznesowych w ochronie zdrowia, rynek elektronicznej dokumentacji medycznej w Europie i strategiczna
>badanie rynku kierowania opieką zdrowotną w Europie.


Czym jest Frost & Sullivan: poszukiwane znaczenie w Leczenie F .