konferencja towarzystwa co to znaczy

Co to jest III Konferencja Towarzystwa Chirurgów Polskich. Co znaczy: Towarzystwa Chirurgów.

Czy przydatne?

III Konferencja Towarzystwa Chirurgów Polskich definicja

Co znaczy:

Najnowsza wiedza do rozpowszechnienia w 2012III Narada Towarzystwa Chirurgów Polskich

następna narada naukowa Towarzystwa Chirurgów Polskich to szeroki przekrój tematów począwszy od onkologii, neurotraumatologii, intensywnej terapii, po chirurgię rekonstrukcyjną, metaboliczną i bariatryczną i estetyczną. Wykłady wygłoszą czołowi polscy i zagraniczni eksperci.
Program konferencji został podzielony na pięć sesji naukowo-tematycznych. Trzy pierwsze zostały zaplanowane na pierwszy dzień konferencji – piątek. Przewodniczącym pierwszej sesji są profesorowie Grzegorz Wallner i Bogdan Modzelewski. W planie jest poruszenie zagadnień związanych z intensywną terapią, neurotraumatologią, chirurgią endokrynologiczną. Przewodniczącymi drugiej sesji zostali prof. Adam Dziki i prof. Marek Krawczyk. Jej zakres tematyczny koncentruje się wokół chirurgii tętnic i oceny jakości leczenia w chirurgii. Wykłady w języku angielskim na temat chirurgii trzustki i planowania kariery chirurga wygłosi prof. Markus W. Buchler. Trzeciej sesji przewodniczą prof. Arkadiusz Jeziorski i prof. Marian Brocki. Poruszane zagadnienie obejmą chirurgię estetyczną, rekonstrukcyjną, żołądka, trzustki, jelita cienkiego i wyrostka robaczkowego i dolegliwości żył i naczyń chłonnych.


31 marca - w sobotę - planowane są dwie sesje naukowe. Pierwszej przewodniczyć będą prof. Paweł Lampe i prof. Janusz Strzelczyk. Drugiej – prof.. Krzysztof Słowiński i Krzysztof Kołomecki. W pierwszej części zostaną omówione zagadnienia powiązane z leczeniem oparzeń, przepuklin brzusznych, leczenie sposobem chirurgii laparoskopowej. Poruszone będą sprawy z wiązane z traumatologią narządu ruchu i chirurgią metaboliczną i bariatryczną. Ostatnia sesja dotyczyć będzie ciężkich, mnogich, wielonarządowych obrażeń ciała, chorób przełyku, chirurgii jelita grubego i odbytnicy, gojenia ran, chirurgii wątroby i dróg żółciowych, zakażeń w chirurgii.

Link do strony internetowejFormularz uczestnictwaProgram konferencji

Czym jest III Konferencja Towarzystwa znaczenie w Leczenie I .