konsorcjum pralnicze co to znaczy

Co to jest Konsorcjum Pralnicze: 417 tys. zł z PCT. Co znaczy: zł z PCT Konsorcjum Pralnicze z.

Czy przydatne?

Konsorcjum Pralnicze: 417 tys. zł z PCT definicja

Co znaczy:

Usługi pralnicze dla szpitalaKonsorcjum Pralnicze: 417 tys. zł z PCT

Konsorcjum Pralnicze z Gdyni zostało niektóre do świadczenia usług pralniczych dla Pomorskiego Centrum Traumatologii. Wartość zamówienia wynosi 417,5 tys. zł brutto. Druga oferta warta 426,4 tys. zł pochodziła od firmy Zakład Usług Pralniczych z Mielenka.
Umowa ma obowiązywać poprzez sześć miesięcy. W tym czasie spółka upierze 170 ton bielizny szpitalnej, w tym operacyjnej. Pozostałe rodzaje bielizny do uprania mają ważyć łącznie 53,3 tony. Szpital zastrzegł, iż mechanizm prania musi odbywać się w oddzielnych pralniach w zależności od rodzaju pochodzenia bielizny – innej z oddziałów szpitalnych, innej z bloku operacyjnego, innej dla bielizny noworodkowej, bielizny z oddziału dermatologii i innej dla odzieży roboczej.

Centrum mieści się w dwóch kilkupiętrowych budynkach. Prowadzi kilkaset łóżek. Pomorskie Centrum Traumatologii w Gdańsku prowadzi cztery oddziały kliniczne: chirurgii i urologii dzieci i młodzieży, ortopedii, chirurgii ręki, pediatrii, gastroenterologii, hepatologii i żywienia dzieci i piętnaście zwyczajnych, w tym rehabilitacji neurologicznej, chirurgii naczyniowej, otolaryngologii, chirurgii urazowo-ortopedycznej. Przy placówce funkcjonuje osiemnaście przychodni przyszpitalnych, w tym hepatologii dla dzieci, leczenia bólu, neurologiczna, diabetologiczna, leczenia padaczki. Placówka posiada również pracownie diagnostyczne: diagnostyki obrazowej, patomorfologii, pracownie neurofizjologii. Konsorcjum Pralnicze powstało w 2004 roku. Zakład świadczy usługi prania wodnego, chemicznego, i dzierżawę, szycie i naprawę bielizny pościelowej. spółka posiada zakład pralniczy uznawany jest za jeden z większych obiektów tego rodzaju w woj. pomorskim. Zajmuje on powierzchnię 4,02 tys. m kw., nie mniej jednak powierzchnia produkcyjna zajmuje 2,83 tys. m. kw. spółka posiada certyfikaty ISO 9001:2008 i certyfikat potwierdzający wykorzystywanie w procesie technologicznym mechanizmów dozujących i środków piorących spółki Ecolab.


Czym jest Konsorcjum Pralnicze: 417 tys znaczenie w Leczenie K .