lexummedica program opieki co to znaczy

Co to jest Lexummedica: program opieki pooperacyjnej. Co znaczy: opieki pooperacyjnej Kliniki.

Czy przydatne?

Lexummedica: program opieki pooperacyjnej definicja

Co znaczy:

Usługi okulistyczne w placówkachLexummedica: program opieki pooperacyjnej

Kliniki okulistyczne Lexummedica wprowadziły program opieki pooperacyjnej pod nazwą Gwarancja Lepszego Widzenia. W ramach programu pacjenci po korekcji laserowej wady wzroku zostają otoczeni opieką pozabiegową.
Gwarancja Lepszego Widzenia to projekt skierowany do osób, które przeszły po 1 stycznia 2011 roku zabieg laserowej korekcji wady wzroku z wykorzystaniem lasera excimerowego w jednej z klinik Lexummedica. Zabiegi laserowej korekcji wady wzroku mają charakter stały, co znaczy, iż w trakcie jego wykonywania wada jest kompletnie redukowana i nigdy nie powraca. W przyszłości jednak, z racji na różne czynniki, takie jak robota przy komputerze, robota w nocy, urodzenie dziecka czy także samoistnie, może pojawić się niewielka wada (zdarza się to raptem w 1-3 procent przypadków). Jeśli w razie wystąpienia niewielkiej wady okulista stwierdzi, iż dodatkowa operacja jest w stanie kompletnie ją wyeliminować, to Lexummedica przeprowadzi ten zabieg bezpłatnie. Jedynym warunkiem skorzystania z gwarancji jest coroczne przeprowadzanie badań kontrolnych, w czasie których doktor okulista sprawdza stan wzroku pacjenta.

Ekipa Lexum jest siecią klinik okulistycznych. Została założona w 1993 roku poprzez profesora Martina Filipca, a aktualnie złożona jest z 10 klinik, które zrealizowały powyżej 100 tys. zabiegów laserowej korekcji wzroku. W roku 2010 częścią Ekipy Lexum zostały działające w Polsce Kliniki Okulistyczne Intermedica, które od powyżej 11 lat zajmowały przeprowadzały zabiegi laserowej korekcji wzroku.. aktualnie sieć placówek ekipy Lexum tworzą klinki okulistyczne w Pradze, Ostrawie, Brnie i Czeskich Budziejowicach. W Polsce Lexum prowadzi placówki w Poznaniu, Szczecinie i Krakowie, które łącznie wykonują powyżej 3 tys. zabiegów chirurgii refrakcyjnej i 1 tys. zabiegów usunięcia zaćmy rocznie.


Czym jest Lexummedica: program opieki znaczenie w Leczenie L .